Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PK
P88e73t37r 94K68o71r64e36c28k47y
6. 12. 2017 21:10
Mám před sebou podobný obrázky dvakrát denně , když chodíme s pejsanem na procházky v Křivoklátských lesích, jen si je nemohu tak plně užívat, bo musím házet klacek a sledovat , zda na nás nezaútočí divoké prase. Nevýhoda je,že je to tady samý kopec,takže když jdu chvíli s kopce zcela automaticky je před námi kopec, no večer jsem jak zbitej , ale štastnej. Díky za pěkný foto a karma
1
0
možnosti
Z73d37e42n78ě63k 91H50u62s78p95e67k
6. 12. 2017 21:30
Taky jsem chodíval s jezevčíkem a byly to pěkný procházky. Pro oba. Nesměl ale škubnout za obojek zrovna, když jsem mačkal spoušť
.
1
0
možnosti
- Počet článků 208
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1145x
Živnostník v.v., příležitostný novinář, fotograf, editor vlastních a obecních stránek, počítačový nadšenec. Obyvatel západních Čech s přiměřeně skepticko-optimistickým náhledem na svět. Ročník 47´.


















