Diskuse
Smíření se nepodařilo rozbít
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ59i32r61i 45B11o28r
Tak vypadá smíření podle pana Hornera.
V82l41a26s59t65í12k 32F15ü79r42s31t
Někdo, kdo je plný žluči, se jen těžko může s někým smířit.
J90i93ř51í 87Č19í37ž
Pane Horner, ocituji vám něco z Wiki na téma "odsun Němců v r.45 a 46". Na Moravě 19-30tis mrtvých, 1215 internačních táborů, 846 pracovních táborů a 215 speciálních vězeňských zařízení kde bylo umístěno 350tis lidí. Podmínky jak v koncentračních táborech, děti umírají hlady, ženy znásilňovány, vraždění a mučení. Počet obětí v lágrech se odhaduje na 24 až 40tis. Podle Červeného kříže se z těchto lágrů stále pohřešuje 100tis lidí. Ještě v r.50 pracovalo v těchto lágrech 5tis lidí. A teď člověk se socialisticko-komunistickým vzděláním začne přednášet potomkům povražděným, že "on" se smířil na základě cancu papíru podepsaného před 20lety? Běžte to přednášet té 5leté holčičce, kterou poručík Pazúr (bývalý příslušník fašistické armády Slovenského štátu) popravil střelou do týla spolu s dalšími 266 dětmi, ženami a starými lidmi na Švédských šancích u Přerova v červnu 45. Určitě jim to pomůže. Ta vaše bolšánská propaganda zahalená vzletnými žvásty o demokracii, smíření a psích hlavách nasazovaných chudáčkům vrahům je tragedie. Vůbec se nedivím, že tady propagujete teroristy z Hamásu. Civilizované státy se omlouvají a budou omlouvat za těžké zločiny. Bolševické jako Rusko nikdy. Z lidí vašeho typu je mi na nic. Jsem i proto velmi, velmi rád že moje nejbližší rodina emigrovala do USA a moje vnoučata se nepotkají nikdy s Hornery, Rajchly, Okamury a podobným odpadem.
J76a43n 22L59n62ě44n31i35č75k50a
Nějak zapomínáte na to, co předcházelo.
R79i77c59h86a30r41d 20N58e77u85g82e48b40a23u79e64r
U zdejších komentátorů Sudetoněmeckého sjezdu postrádám autentický zážitek z Brnas a Pohořelic. Když jsem se včera ze Sudetoněmeckého sjezdu vrátil a prostudoval jsem si obraz této akce v médiích, vidím ho jako značn pokřivený. Hlavně se zdejší media téměř vůbec nevěnují tomu, co se odehrávalo uvnitř haly P na Výstavišti.
J37a88r28o72s61l90a49v 93K84u12t88h67a29n
No dobře, obraz je tedy pokřivený, ale pokud máte informace přímo z místa, tak proč je aspoň stručně neprezentujete? Ne každý tam byl a určitě to bude zajímat nejen mne.
H88o60n52z36a 30H54r10u59š82k92a
A přitom je divné, že největší flastenci v ČR (P/SD a Komunisti) se nejvíce kámoší s AfD a FPO, kteří jsou pro revizi dekretů...
- Počet článků 960
- Celková karma 23,25
- Průměrná čtenost 927x


















