Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ15a95n 62Š96i39k
Němečtí senioři z oddělení SS inflitrovali a rozvrátili republiku. Po řízcích a pivech se rozutekli za západní hranici do zlého imperialistického světa. Akorát, že ten kdo to téma tady stále vytahuje je hnědý politický odpad, který bláboly o nacismu zakrývá své vlastní populistické snahy. Jak vidno řada blogerů se k tomuto spolku hbitě přilnula. Není nad to vytahovat problémy,tam kde žádné nejsou. Až se příště pustíte do vašich hlubokomyslných analýz, alespoň si zjistěte kdo tohle téma v parlamentu vytáhl. Jinak si zvolte jiné téma, teď už jsou doma a tohle fakt nikoho nezajímá. Do ohýnku už vám foukat nepomúže. Hezky den
Z15d10e86n78e80k 75H58o36r26n35e94r
Tím hnědým politickým odpadem jistě myslíte pana Baráka
díky za objektivní náhled
H63o10n67z25a 81H82r83u36š60k58a
A přitom jediní, kdo chtějí revizi dekretů jsou kamarádi z AfD a FPO...
H94o98n30z85a 44H91r83u64š95k98a
Nějak ticho místních SPD fans...
P45e16t81r 48B86u16r11i20a81n
Žijeme v době vymlčených otázek a událostí.
Ano, například vy, který píšete politické blogy o Palestincích pravidelně v tempu, jste po krvavém palestinském masakru izraelských civilistů 7. října 2023 napsal satirický článek o českých vojenských satelitech a po něm pochvalnou recenzi na srbskolužické divadlo v Budyšíně.
Pak jste se hrdinně odmlčel na pár dní, abyste začal chrlit blogy odsuzující izraelské odvetné kroky coby masakry civilistů, jaké nemají obdoby.
Bravo a potlesk vám za objektivitu.
Z20d33e61n42e27k 92H21o83r89n24e79r
Ještě jsem si to neodpracoval? Kolik týdnů ještě musím počkat, abyste mě měl rád?
H22a12n81n55a 15R87y57b94n41i65c52k61á
No tak pokud je v miste bydliste pana autora takove horko jako u nas tak neni cemu se divit.
- Počet článků 960
- Celková karma 23,25
- Průměrná čtenost 927x


















