AL

Otázka zní: Je Rusko moloch levicový nebo pravicový?

Odpověď: rusko je barbarská země toužící vynahradit svou zaostalost imperialismem.

Foto

Píšete, že reakce Ruska je pochopitelná a opožděná... Chudáci. Největší země na světě s obrovskými zásobami nerostných surovin, která mohla být již dávno lídrem snad ve všem. A oni stále jen dohání západ, který je zahnal do kouta. A pak se, sice opožděně, musí bránit. A vy jim pomahate se bránit seč můžete těmito články.

Foto

Brání se dokonce několik set kilometrů od své hranice. A dokonce myslí i na budoucí obranu, když likvidují nemocnice pro vojáky, kteří jsou ještě v dětském věku. Chápu, že tyto nové strategické činy některým lidem, jako např. p. Hornerovi, imponují.

Foto

V 90 letech, když bylo Rusko ekonomicky na kolenou, tak mu USA nezištně finančně pomáhalo a nemělo zájem jej ekonomicky dorazit. V roce 1994 Rusko oficiálně podepsalo s NATO vstup do Partnerství pro mír .Partnerství pro mír je program spolupráce Severoatlantické aliance s armádami států, které nejsou jejími členy. NATO poskytuje účastníkům projektu pomoc s modernizací armády a sestavováním vojenských rozpočtů, pořádají se společná cvičení. NATO pomáhalo Rusku s vyzbrojováním, poskytovalo mu nutné komponenty do vojenské techniky. Rusko se zúčastňovalo porad NATO, zúčastňovalo se jako pozorovatel cvičení NATO. V Kosovu na základně má své vojáky. Rusko v roce 1997 podepsalo s Aliancí NATO takzvaný Zakládající akt o vzájemných vztazích, spolupráci a bezpečnosti, ve kterém je omezeno stálé rozmístění významných bojových sil na území bývalých států Varšavské smlouvy. Preambule smlouvy uvádí, že Rusko a NATO se navzájem nepovažují za protivníky. Obě strany budou společně budovat trvalý a komplexní mír v euroatlantickém prostoru na principech demokracie a kooperativní bezpečnosti. Sdílejí cíl překonat pozůstatky dřívější konfrontace a konkurence a posílit vzájemnou důvěru a spolupráci. Tento akt znovu potvrzuje odhodlání NATO a Ruska dát konkrétní obsah svému společnému závazku vybudovat stabilní, mírovou a nerozdělenou Evropu, celistvou a svobodnou, ku prospěchu všech jejích národů.

JL

Neni potreba podrobny detailni hodnoceni, staci poukazat na prelomoy rok 2000. Rok kdy prevzal urad jisty Vladimir Vladimirovic. Do te doby byla dobra vule oboustranna. Pote pomalu mizela a od roku 2005 zmizela uplne, absolutne. V roku 2005 jeste Vovka pouzival penize, aby zabranil prijeti Ukrajiny a Gruzie do NATO si koupil Mitteranda a Schroedra. Pote co zjistil, ze mu projde vsecko, uz se s diplpmacii neobtezuje a nestydate pouziva jen hrubou silu.

Byl pry k tomu okolnostmi prinucen! Ubohy Vovka.

Foto

To je asi úplně jedno. Vemte si u nás komunisty a okamurovce. Cíle i prostředky mají stejné.

Foto

Války Ruské federace rok 1991 - zásah vojsk v Litvě a Estonsku, rok 1991 - invaze do Gruzie, rok 1992 - nová invaze do Gruzie, rok 1992 - bombardování Ingušska, rok 1992 - ruská vojenská intervence v Moldavsku, rok 1992 - nová vojenská intervence ve východní Osetii, rok 1992 až 1997 - vojenská intervence v Tádžikistánu, rok 1993 - vojenská účast v gruzínské občanské válce, rok 1994 - opět Ázerbájdžán, rok 1994 - opět vojenský zásah v Dagestánu, rok 1994 až 1996 první válka v Čečensku, rok 1998 - znovu Gruzie - Abcházie, rok 1999 - znovu Dagestán, rok 1999 až 2009 - druhá válka v Čečensku, rok 2008 - válka v Jižní Ostii, napadení Gruzie, rok 2014 - anexe Krymu, invaze na východní Ukrajinu, rok 2016 - bombardování Sýrie a obsazení několika klíčových míst (vojenská přítomnost dodnes) 2022 - celoplošné napadení Ukrajiny 21

JH

J95a14n 32H12r55u40š16k62a

9. 7. 2024 8:41

To ale vždy byli zahnáni západem do kouta a jen se bránili nadvládě dolaru a vrahům z volstrýtu!!! A navíc to vše byly mírové války. Kde shazovali anti-bomby na nemocnice a porodnice jako včera...a to pan Horner schvaluje

JH

J42a90n 39H81r24u84š92k20a

9. 7. 2024 7:51

Včera hodné Rusko mírově bombardovalo nemocnici a porodnici...

Ale může za to Západ...chudák Vaše rodina...

MM

Vy přeci nepotřebujete Foltýna aby vám poradil.

Foto

Takové nesmysly může napsat snad jenom intelektuál.

JB

J65i83r70i 21B80o35r

9. 7. 2024 8:00

Hornerova teorie o emancipaci Ruska. A ten Foltýn na ně také pěkně zabírá.

IS

Je potřeba si udělat pořádek v terminologii. Termín "krajní pravice" si vymysleli levičáci, aby nenosili tolik másla na hlavě vzhledem k doložitelně existující krajní levici. Tudíž za krajní pravici označili nacisty (nacionální socialisty) a fašisty (korporátní socialisty). Což je ovšem krajní/extrémní levice jako řemen. Jak podle názvu, tak podle propagované a provozované politiky. Poznávacím znamením je zejména extrémní potlačení osobních svobod v důsledku totalitního vládnoucího systému. Tak že extrémní levici lze charakterizovat posunutím standardních levicových metod vládnutí do extrémní podoby vládnutí. A jak že se dostaneme k té ďábelské krajní pravici? Stejným způsobem. Standardní pravicové metody vládnutí posuneme rovněž do extrému. Co že se nám to vyloupne z této logické úvahy? Anarchokapitalisté. Což je z hlediska důrazu na osobní svobodu všechno možné jen ne všechny ty levičácké bandy od bolševiků, maoistů, polpotovců a radikálních islamistů až po ty "pravicové" fašisty a nacisty. Práci čest.

Foto

Je potřeba si udělat pořádek v terminologii. Termín "krajní levice" si vymysleli pravičáci, aby nenosili tolik másla na hlavě vzhledem k doložitelně existující krajní pravici. Tudíž za krajní levici označili nacisty a fašisty. Což je ovšem krajní/extrémní pravice jako řemen.

A ještě dotaz: byla Milada Horáková, coby národní socialistka , extrémním levičákem?

  • Počet článků 845
  • Celková karma 26,49
  • Průměrná čtenost 969x
Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.

Seznam rubrik