Foto

Lidé, kteří mají tu jedinou pravdu jsou stejně nevyhubitelní jako blbci. Ježíšmarja, snad to nejsou titíž.

MM

Ach jo, zase prázdná floskule prezentována jako hluboká moudrost autora,

Příjemný den, reagovat nebudu.

IS

Soudruh Štěpán byl vypískán, protože komunikoval ve stejném propagandistickém módu jako současné ruské oficiální sdělovací prostředky. Což je realita, která panu Hornerovi soustavně uniká. A že je potřebné na současnou ruskou propagandu nějak reagovat mu uniká rovněž. Jednostranná propaganda bez zpětné vazby má podobu vymývání mozků. Jak jsou na tom mozky mnohých Rusů je známo. Není praktické k těm ruským přidávat ty české v míře větší než nutné.

Foto

S tou propagandou máte úplnou pravdu, jen jste se seknul do vlastní nohy. To vymývání mozků se na vás už dost projevilo a ti co vám dali + jsou na tom úplně stejně.

JR

J76a21n 43R36á10ž

7. 7. 2024 13:55

Foltýn je lampasák a lampasáci se řídí zásadou, že nadřízení mají vždy pravdu, o které nemá právo nikdo pochybovat a tato pravda se šíří rozkazy.

Foto

Štěstí, že hlavním koordinátorem strategické komunikace je tak směšná figura jako Otakar Foltýn, jeho výroky jsou natolik "expresivní", že je snad ani nikdo nemůže brát vážně.

Foto

Směšná figurka pan Foltýn absolvoval důstojnický kurz na Vojenské akademii ve Vyškově a vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Je expertem na mezinárodněprávní aspekty vojenských operací. V minulosti se zúčastnil vojenských operací v Kosovu i Afghánistánu.Foltýn připomněl, že v Česku je svoboda vyjadřování a nepřípustnost cenzury zaručena ústavním pořádkem. "Stát dává občanům maximální právo, aby si říkali, publikovali a mysleli, co chtějí. A díky sociálním médiím pro to mají neomezený prostor," poznamenal."Já žádnou cenzuru dělat nebudu. A pokud někdo tvrdí, že ano, tak říkám: Prosazuje ruský narativ, jedná proti vlastnímu státu a je kolaborantem současného kremelského režimu proti zájmům České republiky," prohlásil Foltýn. Plukovník Otakar Foltýn, který začal od 1. července koordinovat strategickou komunikaci státu, se přizval ke spolupráci Andreje Babiše a jeho hnutí ANO.

JP

Ve faktických věcech je pravda vždy jen jedna. Přidáváním vlastních názorů ji lze zpochybňovat, zkreslovat, relativizovat. To se také dnes díky sociálním sítím ve velkém děje a vytváří se zmatek a nejistota. O to také Putinovi v jeho dlouhodobé hybridní válce jde a daří se mu to. Marvanové důvěřuji, Foltýna neznám, ale snaha o jeho diskreditaci z určitých kruhů mně utvrzuje v tom, že je to důvěryhodný člověk a určitě by stál s Marvanovou na stejné straně "barikády" . Máme zde absolutní svobodu ve všem, včetně šíření informací a názorů, kdo tvrdí opak, chtěl by, aby tu zněla jen jeho "pravda" . Srovnávání Štěpána s Foltýnem je buď pouze účelové nebo svědčí o pomatenosti autora.

  • Počet článků 846
  • Celková karma 26,13
  • Průměrná čtenost 968x
Genealog, absolvent HTF UK. Mými hlavními zájmy jsou: historie, poezie, filosofie a nekonfesní teologie.

Seznam rubrik