Diskuse
Zimní radovánky
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BR
Stobka
26. 12. 2010 11:59
To asi váš pan ředitel nezná předpisy,
jinak by kurz v takovém složení nepovolil. Kurzy nejsou povinné, ale vést je mohou jen instruktoři, kteří mají na to průkaz o absolvovaném školení. Nějaký rodič bez průkazu je tam zbytečný, nemá žádnou zodpovědnost. Třídní učitel zas nepomůže na svahu.
0
0
možnosti


















