Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

BR

Stobka

26. 12. 2010 11:59
To asi váš pan ředitel nezná předpisy,

jinak by kurz v takovém složení nepovolil. Kurzy nejsou povinné, ale vést je mohou jen instruktoři, kteří mají na to průkaz o absolvovaném školení.  Nějaký rodič bez průkazu je tam zbytečný, nemá žádnou zodpovědnost. Třídní učitel zas nepomůže na svahu.

0 0
možnosti
  • Počet článků 20
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1165x
Normální žena středního věku.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.