Diskuse
Důchodci nebo omladina?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Stará kára
Takže jinak
V každé věkové skupině (či jiné "škatulce" lidí) jsou lidé, se ktetými si dali rodiče práci a jiní, kterým se výchovy nedostalo.
PS: Ti důchodci jsou m i l í.
Jakub Zezula
také
odsoudit člověka na základě prvního projevu nepovažuji za zrovna kladný příklad chování, a myslím tím i to, když někdo ,,odsuzuje kladně"
Starochoff
Starý nebo mladý
Celé to hašteření mezi mladými a starými je věc stará, jak lidstvo samo. A přitom si obě skupiny nemají co vyčítat.
Protože jak říkal už pan Werich - z mladého blba vyroste jen starý blb. Věk sám o sobě není žádná zásluha.
Lapidárně řečeno, z dnešních nevycválaných, drzých fracků prostě vyrostou vzteklí a nesnášenliví dědci a báby. V poměru 1:1.
A ti ostatní se k sobě budou chovat slušně jak v mládí, tak ve stáří.



















