Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VH

Stará kára

3. 12. 2010 14:58
Takže jinak

V každé věkové skupině (či jiné "škatulce" lidí) jsou lidé, se ktetými si dali rodiče práci a jiní, kterým se výchovy nedostalo.

PS: Ti důchodci jsou  m i l í.

0 0
možnosti
JZ

Jakub Zezula

3. 12. 2010 10:59
také

odsoudit člověka na základě prvního projevu nepovažuji za zrovna kladný příklad chování, a myslím tím i to, když někdo ,,odsuzuje kladně"

0 0
možnosti
OS

Starochoff

3. 12. 2010 8:57
Starý nebo mladý

Celé to hašteření mezi mladými a starými je věc stará, jak lidstvo samo. A přitom si obě skupiny nemají co vyčítat.

Protože jak říkal už pan Werich - z mladého blba vyroste jen starý blb. Věk sám o sobě není žádná zásluha.

Lapidárně řečeno, z dnešních nevycválaných, drzých fracků prostě vyrostou vzteklí a nesnášenliví dědci a báby. V poměru 1:1.

A ti ostatní se k sobě budou chovat slušně jak v mládí, tak ve stáří.

0 0
možnosti
SS

Sergeant survived

3. 12. 2010 9:13
Re: Starý nebo mladý

R^

0 0
možnosti
  • Počet článků 20
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1165x
Normální žena středního věku.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.