Bude britská královská rodina konvertovat k islámu?
Docela mě dojímá, jak Britové královskou rodinu milují, jak jásají při narození následníka trůnu a prožívají s nimi jejich rodinné radosti. My bohužel už více než 100 let nemáme žádné ctihodné vládce, ke kterými bychom mohli vzhlížet s nadějemi na budoucnost.
Nějak mi ovšem nesedí, že to, co se v Evropě děje, královská rodina mlčky strpí. Ten tlak, který nutí evropské politiky jednat proti zájmu lidí, přece musí být vyvíjen někým mnohem mocnějším. Někým, kdo nepotřebuje rozkrádat veřejné rozpočty, protože má vlastní výnosné statky a nepotřebuje stát, aby měl komu platit daně. Stejně jako Rothshildové, tak ani monarchové se nenechávají prezentovat v žebříčcích nejbohatších lidí. A demokracie rozhodně nebyla vynalezena proto, aby bývalá aristokracie ztratila svůj vliv a její statky byly rozděleny mezi chudáky. Demokracii máme proto, aby skuteční vládcové zůstali skryti a aby si lúza myslela, že si za všechno může sama. Že je její chyba, jaké strany volila.
Musím se přiznat, že nerozumím záměrům, jak má Evropa vypadat po plánovaných změnách, které jsou v plném proudu. Už teď je vidět, že jsou nabourávány základní vztahy mezi lidmi. Vše dobré, čemu vděčíme za pokrok, všechny křesťanské hodnoty jsou relativizovány a zpochybňovány. Rodina muže a ženy, jejich právo na výchovu dětí, právo projevit svůj názor. Nositelé barbarských mravů jsou vítáni, shromažďováni v místech a městských čtvrtích podobných ghettům, kam veřejná moc nedosáhne. Jejich podíl na spotřebě daní stále roste, hospodaří si po svém a rozhodně žádné daně sami neplatí.
Ve scénách s radujícím se lidmi, když se narodily děti v královské rodině, jsem vidět samé, odpusťte mi to slovo, samé bílé lidi, od pohledu původní obyvatele. A já si nedovedu představit, že by je stejným způsobem uctívali "noví Britové", kteří nemají pro evropskou kulturu slitovného slova. To už se skutečné elity staly natolik nadnárodními, že jim na poddaných nezáleží?
Za reálnou považuji možnost, že se připravuje náboženské zjevení. Orwellův Big Brother se prohlásí za převtěleného proroka Mohameda a vynutí si slepou poslušnost celého lidstva. Vyjde to velmi levně. Dnes musí podplácet ideologicky vést armády politiků a poslanců. Příště bude stačit pár jmenovaných imámů, kterým si nikdo netroufne do politiky kecat.
Jan Hink
NE! z nás dělá to, co jsme. Tolerance ke všemu je sebevražda.
Výstižný reklamní slogan Budvaru umožňuje předpovědět, že islám ovládne celou Evropu. Je jedno, zda hodnoty jsou barbarské nebo ušlechtilé. Důležité je, zda lidé hodnoty považují za vlastní a jsou odhodlání je šířit.
Jan Hink
Srovnání islamofobie a covidofobie. Zuřivá tolerance versus zuřivý boj.
Ne každý muslim je terorista, ne každý infikovaný má příznaky, natož aby umřel. Vláda řídí opatření hůř, než kůň s klapkami na očích. Nejdřív hot, potom čehý. Místo radosti z promořování, tu máš roušku přes hubu!
Jan Hink
Rovnost větší, než za komunismu
Každý týden mě nadzvedne nějaká kauza, ve které soud rozhodl pro mě nepochopitelným způsobem. Řidič v Praze má mít stejně peněz jako v Kotěhůlkách. Dalším krokem bude nejspíš sjednocení povinného pojištění, hustoty dopravy atd.
Jan Hink
Se záchranným fondem EU se bude hospodařit pěkně po bolševicku
Každý podle svých schopností, každému podle jeho potřeb. Budeme platit podle svých schopností, ale nebudeme rozhodovat o tom, na jaké potřeby a komu budou peníze darovány. EU zabíjí víc much jednou ranou.
Jan Hink
Kdo není lempl, je rasista?
V užitečné práci je těžší dosáhnout úspěchu. Proč by se neužiteční namáhali, když jim jako škůdcům nabízejí víc za příslušnost k utiskovaným menšinám nebo za jejich okázalou podporu? Jsme ochotni se proti škůdcům také spojit?
| Další články autora |
Kolik toho víte o vesmíru?
Planety, černé díry, Měsíc nebo slavné vesmírné mise. Vesmír fascinuje lidstvo od nepaměti a dodnes...
Jste milovníkem italské kuchyně? Tak se ukažte!
Pizza, těstoviny, tiramisu nebo Aperol Spritz. Italská kuchyně patří bezpochyby k nejoblíbenějším...
V Letenských sadech hořelo, na nábřeží se odkláněla veřejná doprava
V Praze v Letenských sadech hořelo. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Podle policie byl...
Tichý zabiják neodpočívá ani v létě. Horko umí zamávat se zdravím, pozor na tlak
Léto je období, kdy máme konečně pocit, že se život zpomalil. Dny jsou delší, kalendář méně...
Vágner ulovil v Číně čtyřicetikilového amura. Červa na háčku nahradil trochu větší tvor
Jakub Vágner má na kontě další mimořádný úlovek. V daleké Číně ulovil monstrózního amura o váze...
Happening v Telči upozornil na dlouhou cestu týraných zvířat k novým majitelům
Útulky usilují o změnu legislativy kvůli zabavovaným zvířatům. Zůstávají podle nich příliš dlouho...
Brno si připomíná výročí úspěšné obrany při švédském obléhání v roce 1645
Nadšenci v historických kostýmech a uniformách dnes v Brně připomněli výročí úspěšné obrany města...
Nehoda u Ostravy i požár cisterny ve směru na Prahu komplikují dopravu na D1
Aktualizujeme Od poledních hodin komplikuje provoz na dálnici D1 dopravní nehoda, která se stala zhruba na 350....
Před 120 lety ukázal Buffalo Bill grandiózní show. Účinkujících i koní byly stovky
V roce 1906, tedy právě před 120 lety, se Brno krátce před polovinou srpna dočkalo nevídané...

7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát
Chcete mít jistotu, že je vaše děťátko v autě opravdu v bezpečí? I drobné chyby při poutání do autosedačky mohou mít vážné následky, často si je...
- Počet článků 122
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1549x



















