Je čas, aby nás bylo slyšet
EU přece vystupuje jako celek a každý stát je její dítě !
Když má Lisabonská smlouva řešit presidenta Zeměkoule, pardon EU, musí si umět poradit i s problémy malých států v Unii….
Proč potom malý stát má podepisovat paskvil, na kterém se dohodli vesměs mocipáni a který nás více-méně znevýhodňuje ?
President Klaus drží trochu EU v šachu, i když to nakonec nebude stejně nic platné.
EU totiž vykouzlí nějaký protidokument, který nás vyloučí ze hry a ještě bude sankciovat !
I pro Iry bylo vyhlášeno druhé kolo voleb ! Dle mého protiústavně, nebo alespoň protizákonně!
Polsko jen pochlebovalo Irům.
Chyba byla už v čase Paroubka, který kývnul na podmínky přijetí a nebyl schopen vyjednat nic kloudnějšího pro naší zemi, přinejmenším jako třeba již zmiňovaní Poláci.
Proč německý, holandský a francouzký farmář má mít 100% dotací plynoucí pro resort a český má začínat na zhruba 10 % této částky, když náklady na vstupech /nafta, hnojiva , chemikálie / jsou na stejné úrovni ??
Pokud mocipáni z EU zjistili, že nás zastupují takoví nemyslící zabedněnci, kteří nemají zájem něco pro svůj národ vybojovat, proč by se za nás stavěla v případě Kanady, nebo nás teď brala vážně ?
Proto teď je potřeba stát za Klausem !
A jít do důsledků ! Třeba přes soudy, aby si ti nahoře v Bruselu uvědomili, že nám to taky myslí.
To, co teď dělá Topolánek je hnůj, který myslí jen na sebe !
Zrovna tak Paroubek !
Seberou jím Eurokomisaře ! Ať si ho nechají….
K čemu nám je Špidla _?
Eurokomisař stejně musí být proevpropský, NE pronárodní !
Takže to není ztráta pro nás, ale pro Paroubka s Topolánkem a jejich trafiku !
Hoďme je do propadliště dějin !
Zachovejme si národní hrdost !
Jsme Češi a kdo je víc ?
To z nás komunisti nadělali takový bačkory, že se ani nepostavíme za svoje práva ?
Václav Herčík
Hledá se podvodník
Přátelé, pomozte mi prosím najít tohoto podvodníka, který mne a mojí rodinu připravil o pár peněz, které nám teď chybí. Moc děkuji za spolupráci a jsem s pozdravem všem lidem dobré vůle.
Václav Herčík
Volby za Kajínka
Každý ráno proběhnu na Netu zprávy. Ne jinak tomu bylo i dnes, kdy po Mukově pitvě , Boltově hokejce od Jágra mě zaujala zpráva o uzávěrce soutěže textu k písni do filmu o Jiřím Kájínkovi.
Václav Herčík
Má hlavní hygienik chřipku od svině ?
Dnes ráno dle zpráv z internetu a dalších medií potvrdil náš hlavní hygienik pan Michael Vít, že je též nemocen na virus H1N1. Pan president V. Klaus mu z návštěvy Dánského království poslal pozdrav s přáním brzkého uzdravení. http://www.novinky.cz/domaci/190974-klaus-vit-nas-vsechny-presvedcoval-tak-nechapu-proc-se-nenechal-ockovat.html
Václav Herčík
Pohádka pro (a)sociální demokraty.
Milé děti a neznalí, ale naivní socialističtí jedinci, dnes si povímeněco o socanském daňovém systému a daňových úlevách. Nebojte se tohonázvu, vysvětlíme si to tak, že tomu bude každý rozumět.
Václav Herčík
Tak nám vyhodili mašinfíru….
Dělnická strana je jistě partaj, která nemá logiku. Už jenom název vypovídá, že hoši, kteří se zaštitují touto samolepkou milují práci a nic než práci. Kdo jsou oni.? Komunisti? Levičáci? Fašisti, Neonacisti? Odboráři? Nebo snad vše v jednom ? Netřeba hledat odpověď. Je to banda blbců !
| Další články autora |
Zemřela Zdena Mašínová, dcera legionáře a perzekvovaná sestra uprchlých odbojářů
Ve věku 92 let zemřela Zdena Mašínová, jejíž bratři za totality utekli ozbrojení na Západ. Čelila...
Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík
Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...
Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi
Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...
Mačkáte v MHD tlačítka správně? ROPID vysvětlil, jak dávat znamení bez zmatků
Kdo někdy nervózně mačkal tlačítko v tramvaji pětkrát za sebou nebo hledal ten správný čudlík, není...
Z elektrokola se za pár tisíc stane raketa. Policie na přečipované stroje nestačí
Mnozí prodejci elektrokol na webech nepřímo vybízejí zákazníky k porušování pravidel. Lákají na...
Trolejbusy se vrací po více než padesáti letech ke Strahovskému stadionu v roce 2026.Takto by se...
Dnes proběhla Pražská muzejní noc a návštěvníci museli projevit notnou dávku trpělivosti. Před...
Nad Pražským hradem se dnes kvůli deštivému počasí objevilo zajímavě tmavě zbarvené nebe, které...
Marienbad Film Festival rozdělil ceny mezi tři filmy a dvě audiovizuální eseje
Tři krátké filmy a dvě audiovizuální eseje získaly dnes hlavní ceny na Marienbad Film Festivalu v...

Vyhrajte balíček pivní kosmetiky pro krásné a silné vlasy
Milujete tradiční české ingredience a svěží vůně? Pivní kosmetika je legendou, která pomáhá vlasům k vitalitě a lesku již po generace. Zapojte se...



















