Foto

Píšete, že jste byla s jednáním doposud spokojena, pak se objeví nepříjemná úřednice a ejhle, rázem jsou všechny státní úřednice příšerné, nevkusné a protivné ženy.

Mně přijde příšerné paušalizovat všechny na základě nějaké špatné zkušenosti.

MB

Když kouknete na předcházející blogy zjistíte, že takové prý jsou i ostatní ženy. Jsme šmudly, bez kouska vkusu, dusíme manžely, ničíme děti nejhorší jsou ty, jejichž děti mají každé jiné příjmení. Většina z nás už autorku čte s nadhledem.

Zkuste se kouknout na blogy o důchodcích. Jsou legendární

Foto

Na to, jak jste učila já nevím koho všechno, jste sklouzla k obyčejné paušalizaci. V mnoha věcech pravdu mít můžete, ovšem prodáváte vše tak, že vyvoláváte pocit, že si jen neustále na něco a někoho stěžujete.

Pracující ve státní správě jsou úplně titíž lidé, kteří pracují kdekoli jinde. Pokud by si nakrásně soukromý sektor a státní správa vyměnili zaměstnance, vůbec nic by se nezměnilo. Zase byste na úřadě našla podobnou vámi zmiňované paní. Všichni máme špatné zkušenosti z konkrétními lidmi na úřadech, u doktorů apod.

Před pár dny jsem doma měl majitele firmy s cenovou nabídkou na novou kotelnu. Ten pán vůbec nesplňoval vaši teorii o milém a vstřícném soukromníkovi vůči potencionálnímu klientovi. Jednání namyšleného řeznického psa.

A minulý týden jsem si na dopravním inspektorátě vyzvedával značky a vedle u okénka podobný podnikatel ověšený zlatem a na úředníci byl sprostý, když mu řekla, že mu chybí ověřená plná moc.

Foto

Umíte néci jiného, než si furt na něco stéžovat.

Musíte mít hodně smutný život.

PH

P57e32t33r 62H74á54j46e88k

10. 7. 2024 13:40

Ono není nutné měnit věci, které fungují, proto se řádově více mluví o těch druhých.

Navíc autorka v úvodu chválí přístup lidí na podobné pozici v soukromém sektoru, takže ano, umí i pochválit a nejen si stěžovat, pokud trváte na odpovědi na položenou otázku.

PD

P91e30t55r 61D73r58a97p23a29l

10. 7. 2024 16:21

Zvláštní škola šarmu...vy máte na ni aspoň dva doktoraty

AL

Ano, souhlas. A rovněž tak někteří zaměstnanci v soukromém sektoru, některé firmy by měly zaniknout, někteří doktoři by měli přestat léčit, někteří učitelé už by neměli učit, atd.atd. atd.

  • Počet článků 1274
  • Celková karma 18,90
  • Průměrná čtenost 1113x
Jsem především žena a v ženství spatřuji smysl svého života. Mám ráda život i s jeho těžkostmi, vážím si maličkostí, neuznávám konzumní způsob života, jsem zastánkyní svobodné vůle člověka.

Seznam rubrik