Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
R31o31m63a73n 73K50o94z63e32l
S tím nedostatkem lidí to asi není tak horké, známý, co by chtěl změnit práci, tak už byl 3x na pohovorech ve firmách, kde tvrdí, že nemají lidi a neuspěl...přitom je to zdravý statný chlap, na pohovor došel vždy včas a upravený.
J24i85ř11í 32H35e32i23n95c53l
I kdyby skutečně volných míst byla k dispozici jen polovina z nabídky, tak je to pořád 50 000. A já vím z vlastní zkušenosti zaměstnavatele a i od známých zaměstnavatelů, že do dělnických profesí se kvalitní zaměstnanci hledají velmi obtížně.
F58r86a42n77t47i28š13e37k 68K76š60í65r
Proboha, ať politici nic nedělají. Každý jejich zákon je nelegitimní a nespravedlivý, protože zasahuje do práv určitých skupin lidí a zvýhodňuje naopak jiné skupiny lidí. Víra lidí ve stát a jeho autority je sebedestruktivní.
D56a12v80i88d 24H43o57l91e46c
jestli si někdo myslí že černoch který nikdy nepracoval bude kmitat 8 hodin ve fabrice u pásu tak je buď značně naivní nebo hloupý.
V57o26k36o82u78n 51V27l46a87d11i13m26i94r
A u belocha se stejnou minulosti by to bylo jine?
Z22d70e63n52ě82k 45M70a45t81u28š12k66a
z vlatní skušenosti vím, že to zdaleka není ideální ani s těmi Ukrajinci.
Mají poněkud zkreslený pohled na pojem kvality a produktivity a trvá to dost dlouho, než si zvyknou na naše pojetí těchto faktorů.
J66i82ř30í 43H20e87i65n13c17l
To je pravda. Se zaměstnáváním Ukrajinců i jiných cizinců mám bohaté zkušenosti. Nicméně, když srovnám výhody a nevýhody zaměstnávání Ukrajinců (a Evropanů všeobecně) a muslimů, je výsledek v 99% procentech jasný.
P11e70t15r 93Š68i75n84d90e80l75á57ř
Je celkem logické, že ty všechny blbé nápady ohledně zaměstnanosti mají stále ti jední - kteří nikdy nikde normálně nepracovali (jsou přes 20 let poslanci nebo profesionální politikové, jako např. premiér Sobotka), tak jak to tady má potom k něčemu solidnímu asi tak vypadat?
M49i61l88o19š 35D70v60o21ř31á10č74e97k
Lidi je. Nasich vlastnich. Jednem sebrat nezaslouzene soc. davky a druhym za jejich praci zaplatit alespon tolik, aby mohli za plat jednou alespon dustojne zemrit.
- Počet článků 40
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1325x


















