Premium

Mimořádná akce:
jen za 490 Kč/rok

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

ZH

K tomuto se mi vybavil text od Čechomoru, píseň Nevěra:

Lepší je spáti mezi kamenama,

jak ležet ze starým pod peřinama,

a lepší s mládencem spávat pod jabloní,

jet jako na vraném koni.

Pokud starší paní očekává vraného koně, musí se poohlédnout v jiném lovišti.

JZ

mno, kdybych se začal ženských vyptávat tímhle stylem, tak z toho by asi příliš příjemné rande nebylo

A hele, co přechod? Nejsi náhodou suchá jak troud? Ten zákusek si radši nedáme, to bys viděla, jak se moje bývalá hlídala, a ty to rozhodně potřebuješ víc než ona. Proč myslíš, že bych potřeboval ženskou? Porna jsou všude hromady, vařím líp než ty, uklízí mi služba, a kdyby mi bylo ráno zle, tak tam aspoň nebude nikdo kdo se hlavně stará co mám v závěti

HR

super. Především ne jednostranná úvaha.

Foto

Milane, zdravím Vás a dodám, že jsem to nevěřícně taky četla. Ale usoudila jsem vlastně to samé, možná hodně podobné, co jste usoudil Vy. Tento způsob rozhovoru ženy s mužem, jaký je ve zmíněném článku doporučovaný, ten mi připadá, jako by ti dva tančili polku v letních žabkách.

Foto

Stoprocentně podepisuji Ptát se přímo, ale ne arogantně nebo hrubě

  • Počet článků 720
  • Celková karma 8,48
  • Průměrná čtenost 189x
Milé čtenářky i čtenáři, doba popracovní se vyznačuje tím, že zaměstnává mou uštěpačnou povahu víc, než když jsem na to neměl čas. A tak píšu a píšu, a doufám, že se alespoň občas nad mým slovosledem rozlije na vaší tváři úsměv, i když ono to vlastně ani tak k smíchu není.

Jako bývalý ředitel velké školy jsem dnes už v důchodu. Celá řada věcí kolem nás mne nenechává klidným a tak si vám dovolím nabídnout svůj pohled na některé situace. Mým hlavním zájem je skutečné šílenství, které nás zaplavilo v oblasti umělé inteligence. Mnohé mé články najdete na profilu LinkedIn. Sem do obecnější čtenářské vrstvy se pokusím přenést články, které mají nějaký ten přesah. Protože nejen školou je živ člověk :)
Grafické prvky v článcích jsou tvořeny autorem prostřednictvím AI nástrojů - zejména gamma. V případě převzatého zdroje bude tato okolnost uvedena.
Ostatní mé publikace naleznete na mém profilu linkedin.
Knihy: Každý blázní po svém, Seznamte se, 1.A. Dialýza: Příběhy z čekárny naděje, Zápisky z mastného konce dějin. LSD.
 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.
×