Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Za pár dní Vás dohoním s věkem, ale důchod už si užívám nějaký čas. Je to príma, hlavně ať co nejvíc z nás ty pomyslné dveře může otevřít a v pohodě vychutnat zasloužený odpočinek. Blahopřeji a mějte se pěkněR^;-)

0 0
možnosti

Milá Evo, právě vstupuji do stavu důchodcovského bez práce a jsem zývědavá, jak to se mnou zacvičí. Prosinec jsem si nechala volný, abych konečně dělala, co odkládám, včetně úklidu-poslední půlrok mne vycucával až moc. Jezuskote, dneska je první den svobody! Tím pocitem doslova mládnu a podle všeho nejsem sama, kdo si hodlá život užívat :-) Článek moc potěšil :-)

1 0
možnosti
Foto

Být golfistkou, jste seniorkou už od padesátky.

0 0
možnosti
Foto

Pěkný článek. Souhlasím, že v současnosti se starším lidem nabízí spousta aktivit a je moc dobře, že některé jsou pro ně bezplatné nebo ve slevě, vždyť rozdíl mezi průměrným důchodem a průměrnou mzdou je u nás hodně velký. I vztahy jsou pěkné, jak pozoruji, jen se mi nezdá neustále všem přát hezký den - už se to stalo tak masovým a zautomatizovaným jevem, dokonce i zde na blogu, a já raději nějakou originalitu...

0 0
možnosti
  • Počet článků 380
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2107x
Spisovatelka, publicistka, překladatelka na volné noze, původně bioložka, v současnosti přírodní zahradnice a ekoložka, www.hauserova.cz. Jako editorka jsem vymyslela a dala dohromady Encyklopedii soběstačnosti 1-3 a totéž jsem v letech 2014-2021 dělala s edicí brožurek Klíč k soběstačnosti, viz e-shop na www.permakulturacs.cz. Radím s plánováním a osazováním nízkoúdržbových přírodních zahrádek, viz www.prirodni-zahradky.cz. Mé minikurzy přírodního zahradničení najdete na www.naucmese.cz.

Pokud byste chtěli dostávat můj měsíční permakulturně-ekologický zpravodaj Permatruhlík, nebo pokud byste mi chtěli cokoli sdělit, pište na evahauserova@gmail.com.