Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JS

Zjednoduším to. Nedělat pokusy na zvířatech v rámci výuky a vědy prakticky znamená dělat pokusy na lidech, nebo na nich testovat různé látky, postupy a operace.

.

Jasně že se dělají věci na buněčných kulturách a alternativně, ono mimochodem dělat pokusy na zvířatech je nehorázně drahé, takže už třeba z tohoto důvodu.

Ale stejně model je jedna věc a živá bytost jiná, prostě funguje to často jinak. Taky netuším jako chirurg, jak by madame chtěla řešit základní výuku chirurgických dovedností, opravdu, ale opravdu se ne všechno dá dělat na modelech.

!

Takže slečno, už jste nabídla svoje tělo k testování zaživa- léky, operace a tak?  Až napíšete že ano, začnu vám věřit. Jinak je to demagogie a farizejství.:-/

2 0
možnosti
Foto

V32í70t 45H25a10s92s93a32n

30. 10. 2013 15:49

Dle mého názoru jsou některé pokusy na zvířatech ničím neospravedlnitelné - Mám tím na mysli např. testování chemických a jaderných zbraní, cigaret či při vesmírných programech.                                                                                 VH

0 0
možnosti
Foto

chudáček myška....já bych to zkoušel na té domovnici odvedle;-D

2 0
možnosti
Foto

V46í13t 84H39a38s33s46a67n

30. 10. 2013 15:11

"Biotest však používá i psy, morčata a primáty, tedy zvířata, které většina lidí považuje za mazlíčky." Vladimíre, prosím, přečtěte si můj rozhovor pořádně.

0 0
možnosti
Foto

Karma za rozhovor a antikarma Terce za mnoho demagogie :)

2 0
možnosti
TV

Co konkrétně je demagogie?

1 0
možnosti
  • Počet článků 244
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 4098x
Jsem profesionální fotograf a novinář na volné noze. Toto je můj osobní blog, kde převážně přepublikovávám mé v jiných médiích vydané fotografie a rozhovory s osobnostmi.

V diskusi odpovídám pouze na slušné dotazy směřující k tématu daného článku. Příspěvky nesouvisející s tématem daného článku nekompromisně mažu.

Navštivte můj fotoweb:

http://vithassan.wixsite.com/photography

Instagram: 

https://www.instagram.com/vit.hassan.photography/