vždyť nemůžou za to, že to soupeř zabalí po 80ti minutách

možnosti

mokrykcb

30. 10. 2010 22:01
a má být?

fotbal se hraje 90 minut+nastavení a kde je psáno,že se musí rozhodnout v první desetiminutovce?

0 0
možnosti

tojara

1. 11. 2010 19:54
Re: a má být?

R^ mám takové tušení že autor neni spartan a pěkně ho to žere... ale kdyby to bylo alespon po spornejch golech... tady nevim o co de... jak píšete hraje se na 90 ne 80 minut

0 0
možnosti

guam

30. 10. 2010 19:47
ono je to pořád

i když jsou rozhodčí někdy i trestáni, tak nikdy nenechají Spartu padnout. Pokud je stav ke konci zápasu nerozhodný, či Sparta prohrává o jeden gól, vždy příjde spásné lano od rozhodčího. To bylo vždycky co pamatuji

0 0
možnosti

mokrykcb

30. 10. 2010 22:04
Re: ono je to pořád

spartě nefandím,ale tyhle řeči jsou trapné! co třeba na posledních zápasech v olomouci či lbc nebylo košer?

a jaktože třeba v budějovicích nepřišlo to "spásné lano",když to bylo 1:0 pro domácí;-D