Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŘK

Jen k samotné inauguraci, tak nesledoval jsem ji, jen jsem viděl nějaké fotky a nejvíce mě zaujaly některé "vysmáté" celebrity pózující v oknech. Do nedávné doby mi bylo celkem šumafuk, co kdo dělal před sametem, důležitější pro mě bylo, co dělá nyní. Ale jelikož praní špinavého prádla z dob před sametem, se za poslední roky stalo hodně používanou a v některých případech i jedinou možnou municí proti "nepohodlným" osobnostem od Babiše až po Nohavicu, tak jsem zvědavý, jestli tento trend bude pokračovat i nadále. A pokud tuto munici použil měl použít k inauguraci a okruhu celebit, tak kdo lepší by mohl kádrovaného komunistického rozvědčíka podpořit lépe, než člen KSČ, protežovaný umělec a antichartista ;-)

2 0
možnosti
PK

Kdybyste dokázali jen polovinu, co pan Hannig, tak můžete být na sebe pyšní. Ale když kritizuje někdo, kdo sedí doma za pecí s noťasem na klině, nechá se zbídačit pětišmejdy, tak ta kritika opravdu sedí.

2 0
možnosti
PK

On vám ještě špion ukáže a budete se divit. Byl ještě velké NIC a už naštve Čínu. To náleží maximálně politiků, což on není a nebude. Vždy bude jen špion na Hradě. Už nám plánuje zdražení daní. Přitom mu do toho nic není. Říkal, že chce tmelit národ a chová se jak prasátko v porcelánu a to píši ještě hodně slušně.

1 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
1 1
možnosti
Foto

Nezdá se vám, někteří diskutéři, a bohužel těch je zde většina, že se chováte jako vítězstvím opojení příznivci nacistů? Hitler po 30. lednu 1933 postupně ovládl veškeré důležité, dnes bychom to nazývali ústavní, funkce státu. A pak to jelo jedno za druhém. Křišťálová noc. Bylo úplně jedno, jestli v tom či onom židovském obchodě měli zboží kvalitní, či nikoliv. Jakmile byl majitel žid, tak se u něj nenakupovalo. Starým židům se neříkalo pane, ale pouze se na něj volalo příjmením. I zde se našel jeden diskutér, který jde v těch stopách. Málokdo si přečetl článek, ale jakmile je autorem Hannig, tak se jede v zavedených kolejích. Takže málokdo ze zdejších nenávistníků ani neví, že tento článek nebyl kritikou inaugurace, respektive prezidenta Petra Pavla, ale kritikou tzv. do vlastních řad. Že lidé místo, aby chodili na demonstrace, tak aby chodili ke všem volbám, včetně senátních. Jenže to by ti zdejší diskuzní "kobylky", nebo-li, jak je zde nazývají ti rozumnější uliční výbor, se museli obtěžovat přečíst si celý článek.

3 0
možnosti
Foto

A on někdo chystá Křišťálovou noc???

0 0
možnosti
KJ

K65a53r36e59l 97J40a76n15d36a

10. 3. 2023 21:25

Pane Hannigu, založte stranu Nerozumní, to by pasovalo líp.

0 1
možnosti
DR

Přes řádění místního uličního výboru dávám jasnou karmu. R^

2 1
možnosti
VH

A mě tu medaili nedali...béé...a jen Klaus má úroveň ;-D

5 2
možnosti
JD

Opět jsou zde jedinci, kteří uráží pana Hanniga.

Opět jim vadí jeho kandidatura.

Oni tak nějak nikdy nikam nekandidovali, nemají odvahu, jsou silní jen u klávesnice.

10 15
možnosti
Foto

Není 6 smajlíků. Dávám mínus.

5 2
možnosti
MM

Pane autore, z většiny vašich názorů a postojů čouhají jako sláma z bot vaše nenaplněné ambice.. :-(

14 6
možnosti
Foto

P61e14t97r 15H69a62n74n79i44g

10. 3. 2023 13:38

Podle sebe soudím tebe, pane Mudro. Moje životní ambice byly více jak naplněné. Teď si jednom hraji a tak, jako někdo sází tipsport, tak já pro zábavu kandiduji. Vyjde to levněji.

7 8
možnosti
  • Počet článků 280
  • Celková karma 47,09
  • Průměrná čtenost 8349x
předseda politické strany

ROZUMNÍ - za spravedlnost a životní jistoty 

Absolvent 1. střední umělecko - průmyslové školy v Turnově obor umělecký kovář, 2. Konzervatoř v Praze obory varhany dirigování a skladba, 3. Hudební akademie múzických umění obor skladba.

kandidát na prezidenta ČR 2018

Mgr. Petr Hannig nová fb stránka (page)

Twitter - @petr_hannig

Petr Hannig FAN KLUB

www.rozumni.net

http://www.petrhannig-rozumni.cz/

http://www.facebook.com/budmehrdi/

http://www.facebook.com/Rozumni2017/

Mé motto: Je třeba naslouchat, nejenom mluvit,

ale nikdy se nevzdat

 

Seznam rubrik