Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PZ

Holt Globalismus uz neni v mode.

Ted je zase na case (vytahnout ty nacionalisticky vlajky ze skrine a mavat s nimy)

Hmm kde uz jsem tohle videl. Holt se lidstvo nenauci.

Ale urciti lide budou stale vydelavat,a plebejci budou umirat v jejich valkach.

1 0
možnosti
GH

G53e22o67r97g70e 98H43o55l91y

11. 12. 2016 16:36

Podle poslednich zprav ty presidentske volby v USA nejsou vlastne "za nami"...kdo vi co se z toho vseho jeste vyvine:

- http://www.bbc.com/news/world-us-canada-38264992

...Obama orders review int "Russian hacking" before US elections...promises to release to publish the review before his term ends

- http://www.usnews.com/news/politics/articles/2016-...

- On December 9th an assessment by the Central Intelligence Agency was issued stating that Russia intervened in the 2016 US presidential election to facilitate the election of Donald Trump. President Barack Obama ordered a "full inquiry" into possible Russian interventions in the election.

- http://www.cnn.com/2016/12/10/politics/donald-trum.../

....

0 0
možnosti
Foto

P90e71t24r 44H30a72n18n19i59g

20. 11. 2016 13:01

Musím zde ve shodě s pravdou říct, že diskuze nenaskočila kvůli nějaké technické chybě, což mi vysvětlili, že je třeba jakýsi opakovaný klik na publikování. No, nejsem technický typ a natož IT typ. Jenom, jak mě možná všichni čtenáři mých bloků znají, ctím pravdu a musím tedy zdůraznit, že za opožděnou možnost diskuze iDnes nemůže. Zase na druhou stranu jsem si všiml, že se v diskuzi neobjevili profesionální kydači hnoje (to je těch pár jmen, která se v negativních hodnoceních vždy objevují pod články všech blogerů, kteří nectí politickou korektnost, či spíše evidentní lež a snaží se o realistický pohled na svět kolem nás). Což je také dobré, protože ti nikdy nepíší k obsahu článků, protože je snad ani nečtou, ale spíš musí stihnout nakydat hnůj na co nejvíce autorů.

2 0
možnosti
PS

P64e63t40r 73S88k84á64c41e50l

23. 11. 2016 22:58

Takže každé zlo je k něčem dobré, že? I já jsem se poučil, díky slušným lidem.R^

0 0
možnosti
MV

V zásadě souhlasím, až na ten konec - hnutí ANO se svým majitelem, oligarchou a slovenským stbákem Babišem, stojí společně s ČSSD za utahováním šroubů v naší společnosti - mimo jiné za kontrolním hlášením DPH a za EET, které jdou vyloženě proti všem malým a středním podnikatelům.

A to nemluvím o Pelikánovi z ANO, který prosazuje stejný myšlenkový směr jako Dienstbier, Marksová a Valachová z ČSSD - pro multikulturní, pro politicko korektní, omezující svobodu a podporující NGO sektor.

Hnutí ANO rozhodně není žádná spása, jsou to takové Věci Veřejné na druhou - primárně podnikatelský projekt Babiše, který mu zajišťuje přístup k moci a přísun financí do jeho kapsy, na který se nalepili částečně idealisté a částečně političtí turisté a zlatokopové - například Komárek a Stropnický.

1 1
možnosti
Foto

P51e60t84r 19H25a90n42n18i60g

18. 11. 2016 18:14

Pane Vašino, nechválím ANO, pouze varuji v tom smyslu, že pokud mají nyní sílu, měli by ty různé zákony, které omezují svobodu projevu a jsou bičem na ty, kteří nechtějí být politicky korektní, modifikovat tak, aby se nemohly použít proti komukoliv i v rozporu s duchem zákona, protože se dnes rozhoduje podle litery a mnohdy proti zdravému rozumu a někdy i policisté kroutí hlavou, co všechno by měli stíhat. A na rozdíl od těch stran, které jsou tzv. tradiční a které přežijí všechno, tzn. ČSSD, KDU-ČSL a KSČM je ANO takovou stranou, která by mohla časem následovat Věci Veřejné. Potom v době sestupu už se cokoliv dá změnit.

Jinak mě, právě tak, jako Vás štve každoměsíční kontrolní hlášení, i když neprodám nic a EET je hrůza, i když se našeho vydavatelství zatím netýká. Jinak máte samozřejmě ve výčtu těch ministrů pravdu.

0 0
možnosti
OH

Díky i za přiblížení US daňových zákonů. Jak vidno tak je to u nás to samé, ti velcí se vždy nějak vyvlíknou takže co neutáhnou zaměstnanci a malí podnikatelé to není nebo pochází z jiného soudku (spotřební daň, DPH, ...).

Také jsem nechápal proč velcí nereagovali na snižování daní a podporovali Hillary.

3 0
možnosti
AB

A10d49a85m 49B33í81l48e33k

17. 11. 2016 19:46

velmi dobře! o politické koektnosti mluví výborně (a bez okolků) pan Robejšek.

6 0
možnosti
ID

Veľmi dobre ste to vystihol pán Hannig. R^ Súhlasím, že médiá vytvárajú takú atmosféru, že ľudia sa boja vysloviť svoj názor a následne aj reakcie na to.

5 0
možnosti
JV

Pane Hannig naprostý souhlasR^. Mám dva kamarády-známé v USA a oba volily Trumpa. V USA mají doufám presidenta co pohne myšlením mnoha idealistům.

3 0
možnosti
Foto

P30e49t89r 33H68a14n98n50i20g

16. 11. 2016 16:23

Jak se tak koukám, když není umožněna diskuze hned po zveřejnění, tak už se člověk názorů nedočká.

0 0
možnosti
Foto

P97e69t91r 19H92a84n72n25i40g

16. 11. 2016 15:00

Vážení přátelé (i ostatní). Záhadným způsobem nebyla od prvopočátku možná diskuze i když jsem ji povolil, neboť se rád seznamuji s názory diskutujících. To že se objevila možnost diskutovat až teď (po dvou dnech od zveřejnění) je dáno tím, že jsem do redakce i Dnes zavolal a ono dodatečně diskuzi pod článek umístili. Takže se omlouvám těm, co chtěli diskutovat dříve, ale neměli možnost. PH

0 0
možnosti
Foto

P41e80t42r 97H64a19n77n56i27g

16. 11. 2016 15:02

oprava (mám nějakou chřipku, tak jsem nepozorný).... a ona (redakce) dodatečně diskuzi pod článek umístila.....

0 0
možnosti
  • Počet článků 280
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 8361x
předseda politické strany

ROZUMNÍ - za spravedlnost a životní jistoty 

Absolvent 1. střední umělecko - průmyslové školy v Turnově obor umělecký kovář, 2. Konzervatoř v Praze obory varhany dirigování a skladba, 3. Hudební akademie múzických umění obor skladba.

kandidát na prezidenta ČR 2018

Mgr. Petr Hannig nová fb stránka (page)

Twitter - @petr_hannig

Petr Hannig FAN KLUB

www.rozumni.net

http://www.petrhannig-rozumni.cz/

http://www.facebook.com/budmehrdi/

http://www.facebook.com/Rozumni2017/

Mé motto: Je třeba naslouchat, nejenom mluvit,

ale nikdy se nevzdat

 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.