Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RM

Vidím to tak, že nepřátelé US gov jsou všichni, kteří žijí mimo US a ti domácí, kteří nesouhlasí s politikou US, kterou vede od roku 1945. Už jenom to, že si dovolíme uvažovat o tom, jak je možné, že US vedou mimo své území nepřetržitě války od roku 1945 (a pár let před tím, co dostaly placený kontrakt od GB na pomoc s druhou světovou válkou v Evropě) až do roku 2014, z nás činí nepřátele americké "demokracie". US gov ovládají banksteři, takže můžeme dát směle rovnítko mezi bankstery a americký model demokracie.

2 0
možnosti
JR

J32a95r34a 38R39a21n19k

18. 8. 2014 21:14

Ze jste nevedeli za Saddam nic o Jezeedech, je Vase neznalost, pokud se media nezminovala o otravenych Kurdech, cely zapadni svet to mel denne ve zpravach:-/

1 0
možnosti

No, nechci se přehadovat, ale řekl bych, že Američani přepadli Irak spíše v souvislosti s tím, Saddam začal hlasitě přemýšlet o tom, že by za iráckou ropu bylo lepší žádat něco jiného než dolary... A Kaddaffí v Libyi na ten svůj nápad na Zlatý Denár doplatil taky... dolary a basta! Když budou chybět- dotiskneme!

Ale jak říkám, možné je všechno, třeba ta plánovaná změna měny byla jen vedlejším důvodem... i když: o peníze jde vždycky až v první řadě.

1 1
možnosti

Blahopřeji, právě jste zopakoval jednu z těch hloupějších spikleneckých teorií

1 5
možnosti
MR

M57i18l74a33n 93R57a63d17e82k

18. 8. 2014 18:00

v Iraku pred tou "americkou demokracii" uz vrazdil Saddam a to ve velkem a organizovane. Demokracie nelze vyvezt, a tak se to tam zase vrazdi, tentokrat ne tak ve velkem a ne tak organizovane. A USA za to nemohou. Tam to tak bylo vzdycky.

4 4
možnosti
RM

Buď jste s Jarou Rank provokatéři, nebo nebo se ta US mediální masáž dokonale povedla.

1 0
možnosti
JK

USA ani neimportovaly demokracii do Iraku ani nevyzbrojovaly islamisty v Syrii, takze tezko rict, o cem vlastne vas blog je... ;-)

6 7
možnosti
  • Počet článků 280
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 8350x
předseda politické strany

ROZUMNÍ - za spravedlnost a životní jistoty 

Absolvent 1. střední umělecko - průmyslové školy v Turnově obor umělecký kovář, 2. Konzervatoř v Praze obory varhany dirigování a skladba, 3. Hudební akademie múzických umění obor skladba.

kandidát na prezidenta ČR 2018

Mgr. Petr Hannig nová fb stránka (page)

Twitter - @petr_hannig

Petr Hannig FAN KLUB

www.rozumni.net

http://www.petrhannig-rozumni.cz/

http://www.facebook.com/budmehrdi/

http://www.facebook.com/Rozumni2017/

Mé motto: Je třeba naslouchat, nejenom mluvit,

ale nikdy se nevzdat

 

Seznam rubrik