Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

J52a38n 24M79a34r39e30k

21. 10. 2022 18:45

Jak je možné, že tam u vás v Česku může kandidovat na prezidenta Babiš, který byl dle mnohých agent StB a nyní je policejně vyšetřován? To už se mezi vašimi 10 000 000 občany nenajde vhodný kandidát?

3 0
možnosti
Foto

Jenže tohoto všichni znají! O něm se stále píše, tak ten musí být nejlepší. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Já to pořád nechápu. Zavedla se přímá volba prezidenta, aby ho nevolili poslanci svázáni stranickými direktivami ale lid. A nyní se koalici vyčítá, že to na tom lidu nechala. :-/

9 0
možnosti
Foto

Když se někoho zeptám, koho by nám (místo současného) vybral parlament, nastane mlčení nebo mlžení.

V civilizovaných zemích se přímo volí více důležitých postů. :-)

0 0
možnosti
ST

hi hi hi... ;-D Těžká volba pro Babiše: kdyby náhodou kandidoval vyhrál, jeho ANO vezme rychlý spád. Když bude kandidovat a neuspěje, také to poznamená ANO. Když nebude vůbec kandidovat, bude to znak "slabošství" neb "pávice" nemá sebemenší šanci.

6 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
8 0
možnosti
Foto

Babišův strop je těch cca 30%, které dostává ANO ve volbách. Na postup do druhého kola to jemu, nebo někomu jinému z ANO stačit bude, na celkové vítězství ne. Stejně, jako v senátních volbách. NAŠTĚSTÍ.:-)

1 0
možnosti
  • Počet článků 109
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1210x
Právník a politolog angažující se ve veřejných a protikorupčních aktivitách, zasazující se za uzákonění eutanázie. Otec synů Karla a Jindřicha. Má zkušenosti s prací v soukromé sféře, ve státní správě, v pozici místostarosty 16tis. městské části Brna i s kandidaturou na kandidátce s Karlem Schwarzenbergem. Autor a vydavatel několika knih, např. Chci se dostat na vysokou školu, Přijatelnost trestu smrti.

Brňák v dočasném pohostinství Kladna.

http://www.milanhamersky.cz

https://www.facebook.com/milan.hamersky.5