Inaugurační blivajz.
Osobně si myslím, že se měli zvednout všichni slušní lidé a z inauguračního trapasu odejít. Vykašlat se na úctu k funkci prezidenta, když on sám jí i celé zemi dělá ostudu.
V takový den si vyřizovat osobní účty - dokonce jmenovitě, napadat nezávislá media, sám sebe (jako vždy) vystavovat na piedestal, vůbec nezmínit zahraniční politiku (kterou dělá stejně jen v Rusku Číně), neříci jedinou pozitivní věc - to je jeho osobní zaprděná kyselost.
V tuhle chvíli si prezidentská funkce úctu nezaslouží a když už nechápavě vrtěl hlavou i předseda ústavního soudu Rychetský, tak je co říci.
Děkuji všem, kdo v rámci sebeúcty odešli. Byl to správný krok. Dalo se čekat leccos, ale tento prezident je ve svých prohlášeních extrémista, takže jeho příklon k Okamurovi je logický. A hlavně chtěl co nejvíc lidí urazit a nasrat.
I svým "rozhodnutím" o délce svého dožití. To ovšem není zas tak moc na jeho prohlášeních a rozhodnutích závislé.
On už žádné pozitivní ambice nemá a neumí se srovnat s tím, že to nejlepší už prožil.
Jeho strop dopaminu byl vyčerpán při posledních prezidentských volbách a žádná tak silná dávka už nepřijde. Ví to a neumí si s tím poradit. Tak po svém aspoň zákeřně škodí a dělá si takové ty malé radosti spočívající v křivárnách, které si pak doma v hlavě zřejmě dokola přehrává.
Projev to byl navíc nudný, bez jiskry a šťávy. Žádná vize, žádná podpora lidí, jen žluč tekoucí proudem.
Byl to ošklivý zážitek, dívat se a poslouchat tak zlého, zapšklého a špatného člověka.
A příště to bude zase horší, protože si vždy potřebuje posunout laťku.
A tak "děkuji" jeho voličům za ten dnešní hnus, jako i za ty následující.
Nicméně - to přežijeme. Psi štěkají a víme, jak to je s karavanou.
Jsou důležitější věci před námi, než otravný dědek příjemný jak kousavá deka.
Kousavou deku doporučuji k poslechu ZDE.
P.S.:Těch 60 000 000 slováků zabitých za 2.WW - to bylo velké drama :-)
Petr Hahn
Voloďa volá Milošovi
Takže to vidím jasně. Zadržený kurdský politik Salám Muslim zadržen v Praze. Erdogan po vzoru Putina své odpůrce označuje za teroristy (Putin za fašisty, agenty a vlastizrádce).
Petr Hahn
Mstivost a podlost opět NA HRAD!
Pohřeb marných nadějí na slušnost a lidskost. Lež a nenávist okázale vítězí nad pravdou a láskou. Už trochu moc dlouho...
Petr Hahn
Hvězda prezidentské diskuse - Světlana Witowská
Někdo tak krásný, přirozený a příjemný ... by snad opravdu dokázal překonat i rozpory mezi tábory a lidi pojit.
Petr Hahn
Debatu prezidentských kandidátů na Primě jsem čekal horší.
Jiří Drahoš odolal jak Zemanovi, tak hulvátskému chování jeho pavlačové klaky. Stejně tak neschopnému vedení moderátora.
Petr Hahn
Prezidenta jsem volil zodpovědně
Otevřel jsem před týdnem obálku, vyňal volební lístky a ten Miloše Zemana odnesl na záchod k dalšímu využití.
| Další články autora |
Špičatý výdech z metra na náměstí Jiřího z Poděbrad budí rozpaky. Ptákům ale neublíží
Po více než dvouleté rekonstrukci se veřejnosti znovu otevřelo náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho...
Třesně vs. mléko. Znáte mýty o jídle?
Strašily vás babičky bolavým břichem po zapití třešní nebo angínou z bleskově snědené zmrzliny v...
Nejroztomilejší fotogalerie prázdnin je tu. Zoo se chlubí novými mláďaty
Zvířecí školky se během léta pořádně rozrostly. Návštěvníci mohou v Brně pozorovat šest malých...
Chtěla zkrášlit svět své dceři. Dnes její muraly obdivují tisíce kolemjdoucích
Šedé rozvaděče, oprýskané zdi nebo nevýrazné ploty dokáže proměnit v barevná díla plná rostlin,...
Pražský autobusák, který zmizel z mapy. Pankrác nahradily kanceláře a metro zůstalo
Film Florenc 13.30 z roku 1957 proslavil nejen herce, především Josefa Beka v roli řidiče autobusu,...
Řemeslníci zaplnili semilskou Fabriku. Zachraňovaný areál chce být kulturní špičkou
Tisíce návštěvníků se přišly podívat do bývalé textilky v Semilech. Do areálu, který postupně...
Plzeň se snaží zlepšit stav oblíbeného Košuteckého parku a vody tamního jezírka.
Plzeň se snaží zlepšit stav oblíbeného Košuteckého parku na severním okraji města a kvalitu vody...
Z Radlické ulice v Praze 5, Smíchově, stanice tramvaje č. 4 Laurová neuvidíme celou vyšehradskou...
Nový web s mobilní aplikací mapují kamenné kříže po celém Česku
Společnost pro výzkum kamenných křížů, která už více než čtyři desetiletí funguje v Aši, spustila...

Prodej vinného sklepu, 200 m2, Moravany
Moravany, okres Hodonín
2 950 000 Kč
- Počet článků 201
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1695x
Jsem rybář, podnikatel-blbé slovo, ale jak jinak to nazvat (hudební nástroje, veselá dárky, armyshop, western, outdoor, hlavolamy, atd.), trochu cestovatel, hudebník, psavec (poezie, články, postřehy), motorista, vodák a ještě by se asi něco našlo.
Bezdětný, rozvedený, nezadaný-193 cm, 110 kg.
Lidé mne znají pod přezdívkou Azbest, ale zde se nicky nenosí.
Jsem pravicového smýšlení, ateista, ctím svobodu, jednání na rovinu a držení slova.
Mám rád přírodu, inteligentní humor, jasné formulace, přímý pohled, pevný stisk ruky, schopnost sebereflexe, cestování, rychlou jízdu (ale s body hospodařím), hudbu, bojové sporty, českou kinematografii a další věci.
Rediguju vlastní web www.azbestus.cz a eshop http://www.vtipne-darky.info/, či sportovní portál www.nordicwalker.cz , což jsou takové věci pro radost.
Nemám rád politiky a další křiváky, fanatiky, církve a náboženství, komunisty a jakoukoli formu totality, nesvobodu, asociálnost, ale ani nejsem nadšen z civilizace, plenění Země stejně, jako z forsáže technickéh



















