Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P32a16v46l47a 82K81o29l84á49ř98o13v90á
Neb jsem češtinář, tak bojuji proti těm strašně hrozným jazykovým nešvarům všemi dostupnými zbraněmi.
Díky za mega dobrý článek, Libi a měj se fajn.

L75i77b68ě85n35a 42H76a38c30h66o27v81á
Jen jestli to není boj s větrnými mlýny
. Děkuji za příspěvek, měj se hezky.
J36i78t12k77a 30Š19t37a38n14c80l79o14v29á
Máš pravdu, i já tak melu
moc zdravím po dlouhé době
L12i74b57ě11n68a 71H85a32c58h33o86v96á
Ahoj Jitko, také zdravím a děkuji za komentář. Měj se hezky.
K31a75r72e77l 42B14o64h87á63č20e14k
Jsou to hustě milí lidé, máme se krutopřísežně rádi
L78i51b64ě39n71a 74H85a94c97h64o65v33á
Líbí se mi, jak se s češtinou dá kouzlit
. Děkuji Vám za příspěvek.
Š66á28r36k61a 93A40n58d77r54l25o79v98á
Já zase nejvíc rostu z by jsme, by jste.
to mi trhá uši asi nejvíc.
Š14á42r24k56a 71A38n88d41r64l52o15v58á
Hrozně se mi to líbí.

Píšete strašně pěkně.
A navíc máte úplnou pravdu.
Karma. To není tak hrozné, že?
L15i52b69ě56n15a 42H58a63c71h65o95v17á


Velice Vám děkuji, Šárko, rozesmála jste mě.
P24e24t28r 82K49o10r41e95c49k76y
Neradostně. strašným způsobem, hrozně ničím svou rodnou mluvu a to jen proto,že jsem jí nějakou dobu nepoužíval,barbar
L56i61b26ě12n15a 26H35a47c44h89o58v12á
Myslím si, že každému z nás se občas povede naši mateřštinu zprznit
. Děkuji Vám za hezký komentář.
M66i33l54a67n 59Š58ť21a24s86t48n45ý
Jsem strašně vděčný za hrozně zajímavý článek.
L16i42b57ě19n15a 91H63a21c19h18o37v94á
Děkuji Vám za vtipný komentář
.
- Počet článků 114
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 551x


















