Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Výborný článek, který potvrzuje mé informace. Čerpám je především od ukrajinských a ruských blogerů, občas kouknu na ruské i ukrajinské televizní zpravodajství.

1 0
možnosti
Foto

Je úplně jedno, kam se pohnula fronta. V první, či druhé světové na obou stranách fronty zahynulo na 70 milionů lidí. Pak se uzavřel mír, popravilo pár válečných zločinců a zapřisáhlí nepřátelé si začali padat do náručí a uzavírat obchody. Stejně skončí i ta ukrajinská.

2 2
možnosti
PJ

Nemáte pravdu. Po 1. sv. válce mimo jiné vznikla naše republika. Druhá ani nemusel být.

3 0
možnosti
Foto

Musel jsem se podívat na vaše foto, na jaké tříkolce to vlastně jedete. Podle zdejších úderných jednotek byste měl přestat číst v mapách a hlavně se nesnažit chápat situaci na frontě. A proboha, přestaňte používat počty prvního stupně základky. Ne některé je i to hodně čísel. Zdroje čerpejte z instáče stalinovce Medveděva a máte o všem jasno hned. Za článek karma.

Jo, a na lauf na fotografii si, pro jistotu, raději dejte dvě flastenecké vlajky.

5 5
možnosti
PJ

Tak se nám to tady pěkně seřadilo. Zkusím se vás tady zeptat znovu. Kdo z oponentů autora by šel bránit naši zem v případě, že by byla kýmkoliv napadena?

4 0
možnosti
Foto

Vzhledem k tomu, kdo se tu na Vás v diskusi slétl, tak jste se blogem trefil. Ode mě karma.

9 5
možnosti
JN

J70o41s85e20f 54N13i60k48l

6. 3. 2024 22:09

Budeme si lhát až do konce...

7 5
možnosti
ZD

Přesně jak píšete. Autorovy texty jsem přestal číst. Až teď mne zaujala detailnější fotka. Dříve vypadal na menší fotografii, že jede na tříkolce! To ale pane autore není pokus o urážku - to je můj vlastní zmatený dojem.

7 2
možnosti
HH

Okecat jde u Vás všechno. Co si tak přiznat, že to bohužel s Ukrajinou nevypadá dobře?

5 2
možnosti
LP

to je prokremelský narativ všech chcimírů.

8 0
možnosti
  • Počet článků 14
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 865x
Amatérsky záujemca o históriu, (aktuálne pasívny) modelár, človek hľadajúci súvislosti a snažiaci sa dať udalosti do širšieho kontextu.

Seznam rubrik