Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Že si nevzala vysavač? Ale to by bylo vcukuletu a nemohla by tak dlouho a důrazně brblat..

MP

Já se přiznám, Tomáši, že jsem před otevřením Tvého blogu přemýšlel o jakou literaturu půjde. Že by nějaký blog? A ono je to takhle!. Srdečně zdravím do HK.

TG

Ano, jde čistě o „brakovou“ literaturu.. Snad jsem do kresby mohl vložit i vypadané listy, jako výraz osobního odporu k brožovaným knihám.

Miroslave, srdečně Tě zdravím do Prahy.

PB

...... co to louská za titul, že je z teho tolik svinstva?!?,-..... Bible a červená knihovna to asi nebude,-žejo

RP

Někdy by to ani malý smetáček nezametl...,ale zase na druhou stranu příležitost se vypsat má dostat každý.

TG

Srdečně Vás zdravím a dík za pěkný komentář.

Tolik braku jsem dřív v knihkupectvích neviděl...

Foto

Boženka ať zametá a nedržkuje, protože: Není nad to, když chlap čte anebo má jiného tichého koníčka (psaní, šachy, známky). Co by dělala, kdyby doma měla kutila stále něco vrtajícího? A já bych, Tomáši, k tomu přiřadila i sousedské vztahy, protože sousedé dokážou partnery ve vedlejším bytě velice rozhádat. Takový soused čtenář, o kterém nikdo nic neví (natož to, jak kvalitní literaturu čte), to je boží soused, na rozdíl od věčného kutila anebo houslisty, který se už padesát let marně snaží naučit hrát. Omlouvám se za odbočení od tématu, ale když mě při pohledu na Tvoje kresby napadá spousta nesmyslů...

TG

To se vůbec nedivím, když kreslím podobné nesmysly, jako tenhle poslední. Musím se polepšit!

A děkuji za pěkný komentář.

  • Počet článků 1019
  • Celková karma 14,70
  • Průměrná čtenost 756x
Stručně, abych nezdržoval....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.