Diskuse
Na václavským Václaváku
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VŠ
Z33d21e49n85ě75k 49B33á71r12t68a
17. 11. 2019 21:57
Tak americká kolonie...tak to jo,hned Vás beru vážně
2
2
možnosti
PK
P27e45t44r 73K32o71r28e36c61k43y
18. 11. 2019 6:23
Mě osobně by neuráželo vyrůstat a žít v Americké kolonii...
0
1
možnosti
J97i68ř89í 56K75a12r42b76a40n
17. 11. 2019 21:07
Jó, vy myslíte že by klidně i hajlovali? Že jsou to až takové ovečky nesvéprávné? Víte co, zkuste příště vylézt na to pódium a požádat je o to. Ale mně si pak nestěžujte že jste dostala na budku, ono podceňovat lidi se nevyplácí :-)
5
0
možnosti
- Počet článků 22
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1566x
Mám ráda lidi a přemýšlení o nich.
Mám ráda přemýšlení o Bohu.
Mám ráda přemýšlení o Bohu.



















