Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Tak americká kolonie...tak to jo,hned Vás beru vážně;-D

2 2
možnosti
PK

Mě osobně by neuráželo vyrůstat a žít v Americké kolonii...;-D

0 1
možnosti
Foto

J97i68ř89í 56K75a12r42b76a40n

17. 11. 2019 21:07

Jó, vy myslíte že by klidně i hajlovali? Že jsou to až takové ovečky nesvéprávné? Víte co, zkuste příště vylézt na to pódium a požádat je o to. Ale mně si pak nestěžujte že jste dostala na budku, ono podceňovat lidi se nevyplácí :-)

5 0
možnosti
  • Počet článků 22
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1566x
Mám ráda lidi a přemýšlení o nich.
Mám ráda přemýšlení o Bohu. 

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.