Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V16l65a17d64i72m66í37r63a 41B63o80š33k18o88v92á
Pravdě se z určitého pohledu blíží p. Závorka na svém blogu: udat předražené vakcíny rychle hned teď, existují neveřejné smlouvy mezi firmami a politiky. Dalším problémem je, že politici jsou hloupí i líní namáhat se ochranou sociál. ústavů, kde lze nákazu tlumit i nefarmakologic. prostředky (a bez izolace lidí) a více dbát na kontrolu celk. zdrav. stavu (zhoršování různých nemocí). A tak pro své alibi volí porušování práv vyplývajících z ústavy i mezinárod. úmluv - dáváme vám vakcínu, povinně si ji užijte, na oběti (úmrtí, trvalé postižení aj. v časové spojitosti s očkováním) nehleďte. Jde o "veřejný zájem", a to za cenu převálcování práv jednotlivců, v rozporu mj. s bioetickou konvencí. Nechceme čínský model, říkají švýcarské osobnosti z akademic. světa (http://www.impffreiheit.ch), je nepřípustné všeobecně lidi podezírat, že jsou ohrožující pro druhé, neexistuje vědecko-empirický ani právně etický základ k tomu, aby se člověk byl povinen vyvázat z podezření na nákazu, aby se směl účastnit sociál. života. Odporuje to demokratickému právnímu státu.
I79v54a67n 43C61h76v65á10l91n52y
Naprosto skvěle napsáno. Tleskám a blogu karma
P46a77v84e71l 97K97u44c41h26t43a
Šetřte slovíčkem "snvěle".Asi blogerka nemá zas tak 100% pravdu. Existují studie, že očkovaní to "roznášejí" výrazně méně, mají menší virovou nálož. Medecína není o absolutním - ano nebo ne.
M92i97r11e17k 24B47a22u61t60s75c40h
A takhle mluvil doktor Kubek v roce 2010
S95t13a85n58i45s25l60a18v 14Š24e22v69e86č86e94k
placené testy vytvářejí obrovské korupční prostředí. stejně tak pokoutní byznys s vakcinací "jako".
ano, přirozená imunita, rouška a osobní hygiena jsou osobní ochranou. společenskou ochranu může zajistit jen promoření a korektní kontrolní systém pro všechny stejný.
/víte, že zdravotníci v nemocnicích se netestují ?
T38o64m95á32š 64T88a25t90í91č71e40k
Kdyby nevolníci mdlého rozumu byli smířeni! Oni jsou tím nadšeni!! - Asi si myslí, že když si stoupnou do fronty na kdovíco - jak se tato moderní, vektorová vakcína projeví dlouhodobě, je naprosto ve hvězdách -, tak že se zařadili do zástupu spasitelů světa, tedy těch moudrých a dobrých. I když, jak už to tak bývá, slepě poslušní lidé k chytrým nepatří a nedostatek inteligence bývá spojen se špatností častěji, než je tomu u přemýšlejících lidí.
No ale vláda to řekla, tak je to pravda. Mezi tím žiju už dost dlouho - a stejně tak dlouho to vnímám jako pobyt v krutém kriminále.
O30d31s98t25r89a68n95ě49n59ý 29U49ž55i46v88a40t27e13l
S73t16a20n15i77s58l50a89v 96Š71e59v49e13č41e55k
očkovaní nejsou testováni a šíří.
R37a24d26k44a 28J45o28h72n20o66v47á
V historii každá se každá společnost snažila své nemocné léčit. Mnohdy i primitivními prostředky. My jsme první společnost, která naopak zatajuje potenciálně pozitivní účinky některých léků. I když neproběhnou metodologicky správně provedené dvojitě zaslepené studie, proč je lidem upíráno právo přístupu k léčivu, které se používá přes 40 let a vyrobilo a spotřebovalo se ho kolem 4 miliard balení v celém světě, s naprosto minimálními vedlejšími účinky? Dospělí lidé jsou svéprávní, nepožaduji nic víc, než mít možnost si na vlastní riziko a za své vlastní peníze koupit balení ivermektinu a doufat, že budu mezi těmi, u kterých tato pilulky zabere a omezí množení viru. Jsem zodpovědná, jsem očkovaná, a právě proto, že i očkovaní se mohou nakazit, tak bych zodpovědně chtěla mít doma i lék, který by v první fázi mohl zabrat. Nevím, jestli by pomohl, ale není žádný důvod ho zakazovat.
O48l91č75a 65V14o60d25o18v79á
někde jsem četla, že EU omezuje (nepovoluje)dovoz takovýchto léků a doporučuje (důrazně) především dovážet očkovací látky. Jakkoli mi EU doteď nevadila, měním názor
M85a92r80t78i40n 11Š52u39l28c
Máte sice pravdu.. Ale o které vládě se to říct nedá?
Nejsme v tomto zase až tak výjimeční..
J91a18n 14Š90e34s39t11á69k
Klídek, to jen někteří odpovědní činitelé asi berou provize za prodej injekcí a samotestů atd., tak jen dbají na marketing.
- Počet článků 22
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1566x
Mám ráda přemýšlení o Bohu.


















