Foto

Veškerý politický a mediální výstup smerem k pozůstalým, je jedna velká ostuda a jeden bulvár.

A dodám, z trochu jiné strany, když se "vládní" Nerutová směje opozičnímu Turkovi v okamžiku, kdy mluví o zesnulé matce - zdánlivě to se střelbou nesouvisí.

Jen do okamžiku, kdy si uvědomíte, jaký morální a etický signál tím vysílá.

Bohužel, vláda, opozice, média - ti všichni už dávno překročili pomyslnou čáru lidské slušnosti.

MS

Máte to hezky napsané, akorát, že současná opozice se neliší od minulé opozice v době kovidu a taky spoustě mrtvých, kteří měli své blízké. To dělá prostě každá opozice a bulvár bez ohledu na to, kdo zrovna vládne.

PZ

Srovnávat mrtvé z doby covidové pandemie a mrtvé z útoku vraha na Fildě může opravdu a jen svědek babišův mající tak co jiná šedou kůru mozkovou jen marmeládku jako správný koblížek. Opatření proti covidu vyhlašoval Váš loutkovodíč až 3x denně a bral a nebral za ně odpovědnost, to podle situace. Osamělého střelce řešila policie, ale věřím, že to je složitépro Vás, ale možná vám to vysvětlí kohout Silver

PN

Nezdá se Vám, paní autorko, že právě ti pozůstalí, nebo jejich část se dožadují odpovědí?

Nezdá se Vám, že vychvalování zásahu policie ministrem vnitra bylo až moc okaté?

Jistě je skvělé, že vznikl fond na pomoc, či pro odškodnění pozůstalých. Proč musí ti lidé dokládat příjmy, majetek...?

PC

Jo, zato Jurečka projevil a ctil bolest pozůstalých tentýž tragický den vydatnou pařbou, a to až do brzkých ranních hodin dne následujícího.

... a většina koalice včetně jejích skalních příznivců (a tedy zřejmě ani Vás nevyjímaje) s jeho předvánoční bujarou veselicí (a následným Jurečkovým trapným lhaním) neměla žádný problém.

  • Počet článků 752
  • Celková karma 24,61
  • Průměrná čtenost 2336x
Stařenka (1950), která ráda relaxuje na facebooku. Matka (Filip a Rita). Babička (František). Manželka (pan Fuchs). Spisovatelka (33 vydaných knih: http://www.kdyz.cz/vydane-knihy). Členka Obce spisovatelů a Herecké asociace. Moderátorka (ČRo Pardubice: nedělní pořad, Když vypráví nápověda). Fotografka (Kamil Panasonic Fuchs). Publicistka: ONA DNES, VLASTA, PŘEKVAPENÍ. Dětská obrna od roku 1954 (www.polio.cz). Nápověda (Činoherní klub 1994 - stále). Blogerka - v anketě Bloger roku 2019 získala Cenu redakce. Fotografie je od Kamila Fuchse, který je také na facebooku.