Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

O

obcan.jl

29. 11. 2011 9:42
Názor nezaujatého pozorovatele z JL

Vážaný pane Franci. Rád bych uvedl několik skutečností k Vašemu článku, kdo si to přečte, udělá si svůj závěr.

1. Zmíněný objekt měla v nájmu prodejna Ozip, která platila nájem cca 7000,-Kč + energie. To se nelíbilo bývalému starostovi a celé vaší koalici tak se rozhodla nájem neprodloužit, nebo prodloužit, ale za jiných cenovým podmínek. O ty Ozip neměl zájem, tudíž svůj pobyt ve zmíněném objektu ukončil.

2. Nové vedení města začalo hledat nového nájemce. Ozip neměl zájem, jiný se nenašel. Tudíž místo 7000,- mesíčně a podílení se na energiích město nemělo nic.

3. Po výpsání posledního záměru pronajmout zmíněný objekt se našli 2 zájemci. Jejich nabídky se projednávali na zastupitelstvu. První zájmece byli místní podnikatelé, kteří chtěli provozovat informační centrum (nenabídli žádný nájem) a druhým zájemcem provozovatel lékárny (nabídl nájem 3000,- měsíčně).

4. Další zájemce nebyl, jiná nabídka také ne.

5. Zastupitelstvo schválilo nabídku na lékarnu, jelikož je zřejmé, že místním obča

0 0
možnosti
O

obcan.jl2

29. 11. 2011 11:49
Re: Názor nezaujatého pozorovatele z JL 2

....nům se bude hodit více, než další informační centrum v pořadí.

6. Pokud mluvíte o rovném soutěžení, provozovateli prodejny Trio nikdo nebránil se příhlásit do tohoto řízení a nabídnout svůj záměr.

Suma sumárum, když to shrnu okem občana JL, kde není poptávka není nabídka, takže lepší mít nájem malý, než žádný. Pokud by město nepřistoupilo na nabídnutý nájem, nemělo by nájem žádný. Rád bych pak zmínil trapnosti, co jste předváděl na zastupitelstvu, když jste se po zájmeci o provozování lékarny dožadoval podnikatelského záměru a jiných věcí po kterých Vám jako zastupiteli je myslím úplné h....o. Vaším úkolem je účelně nákládat s majetkem města, což jste moc

nepředvedl a zasadit se o to, aby byla sepsána pro město výhodná

smlouva.

0 0
možnosti
  • Počet článků 45
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1261x
O autorovi blogu na www.jirifranc.estranky.cz

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.