Bartošovou zabijeme a ukojíme tím masy.

Takhle zkráceně to vypadá, jako kdyby šlo oznámení "rituální" vraždy. Ale kdepak. Jedná se "pouze" o výdělečnou činnost českého bulváru. Dost nechutnou činnost a škoda že netrestatelnou. Bohužel, kde není "svéprávný" žalobce, není ani soudce.

Ten mladý Novotný měl ve svém rozhovoru obrovskou pravdu. Jako správný šéf bulvárního internetového serveru byl sebekritický až na kost.

Zároveň arogantní, nechutný, pod úrovní rozumně uvažujícího tvora. Své konání a konání českého bulváru ospravedlnil a omluvil tím jedním, čím si sám myslí, že to jde. Penězi.

Dnes svým "novinářským instinktem" zabijí Bartošovou, zítra asi někoho dalšího. Je jim to totiž úplně jedno. Chtějí ukojit masy.

Nejenže tohle vyjádření nebere rozum ani žaludek, připadá mi, že podle toho Novotného se naše společnost dostala úplně na dno. Jestli má opravdu dnes takovýto "bulvár" tak obrovskou čtennost a masy tou úplně normální vraždou (a vražda by to bezesporu byla) budou opravdu ukojeny, nezasloužíme si jako civilizace pokračovat ve vývoji.

Je to obyčejný hyenismus. Nic míň.

 

 

Autor: Petr Fojtík | středa 24.7.2013 10:45 | karma článku: 25,29 | přečteno: 1243x

Další články autora

Petr Fojtík

Miloši Zemane, Ty blblounku, Ty nevíš, že neandertálci "švitořili"?

A "vědci" Tě dostali, co? Cituji z dopisu ochránců lidských práv obyvatel jeskyní v údolí Neanderthal : „Neradi bychom se míchali do politiky, ovšem očividná nepravda z neznalosti a nactiutrhačné řeči o vymřelém lidském druhu, kterých se dopustil ve svém projevu jeden nejmenovaný český prezident, si zaslouží komentář a také zřejmě i dopis adresovaný Kanceláři prezidenta republiky s žádostí o vysvětlení, z jakých zdrojů pan prezident čerpal,“ stojí v prohlášení na facebookovém profilu Hrdličkova muzea.

29.12.2014 v 15:17 | Karma: 20,02 | Přečteno: 779x | Diskuse | Ostatní

Petr Fojtík

No jo, vymazaný Bakala lidi sere, ale genocida na Donbase ne....

Dnes mi už skoro nic z té ČT (Číro TV) nepřipadá normální. Nenormální se mi jeví i propaganda ostatních mediálních prostitutek, kteří kritizují ČT za cenzuru a sami dělají úplně to samé.

28.11.2014 v 21:28 | Karma: 21,50 | Přečteno: 813x | Diskuse | Ostatní

Petr Fojtík

Pisálku iDnes Jene Wirnitzere, četls někdy Rudé Právo?

Pan Veleba se postavil do čela boje za obranu prezidenta. Boje, který nevede v rukavičkách, boje, v němž proti odpůrcům používá rétoriku normalizačního Rudého práva- a boje, který vnímá jako spravedlivé tažení proti házečům vajec, sprosťákům, médiím a vůbec všem, kdo křičí, aby Zeman odstoupil....

23.11.2014 v 20:29 | Karma: 20,31 | Přečteno: 664x | Diskuse | Ostatní

Petr Fojtík

Šmíd "revoluci" nezačal, Zifčák ale ano!

Kecy k 17. listopadu! Kocáb a spol. Dalo se to čekat. Ještě se přidají tvrdí komunisté Dobrovský, Šabatová a spusta dalších.... Je to stejné, jako když v roce 1966 lhali o heydrichiádě. 25 let je pro mozek obyčejného konzumenta hodně dlouhá doba!!!!!

15.11.2014 v 22:18 | Karma: 20,02 | Přečteno: 428x | Diskuse | Ostatní

Petr Fojtík

Jak to vypadá s Ukrajinou (pro ty, co nečtou Zvědavce)

Na serveru Zvedavec.org vyšel rozhovor, který nutí k zamyšlení. Chápu, že pár "diskutérů" netuší, co to přemýšlení je. Ale i tak věřím, že rozumní lidé pochopí... Ne, jako pan pravdoláskař Vladimír Ludvík, který mi napsal mail : No vidíte, pane Fojtíku, jak to dopadlo. Jste vyautován. A to je dobře!!! Vaši přiblblí kamarádíčci - pánové Otto Černý a jiní Vám již nepomohou. A tak pro mne není důvodu se vracet na iDnes. Jste ubožák! Heil Putin!!!Víte demokracie se takových jako Vy, pan Hlupek (on se píše Hlubek), pan Jurij Antonovič Jiroudek (on by byl rád George Athony, ale nebude!) ptát nebude! Už jste skončili. Islamisti a Putin dostanou po držce! Jste pouze trapní, hloupí a totálně neschpní! Prostě to neumíte a největší hlupáci jsou pan František Matějka a Otto Černý. Pan Větvička, který psát na rozdíl např. od Vás umí velmi dobře, jim dělá jen užitečného idiota, čímž uráží sám seme - ten má na víc! Nesázejte na ně. Nic nevědí a nic neumí! Akorát tak se nezodpovědně zadlužit. Jsou to trubci a nic jiného. Vůbec nechápou, že žijí v 21. století a že 19. století je dávno pryč! Čínský nebo ruský "kapitalismus" byste chtěli? V podstatě Vy a Vaši kamarádíčci tady už nemáte 300 let co dělat! Ničemu nerozumíte a ze sezení na kamenech historické moudrosti mohou takový jako Vy dostat tak akorát bolestivého vlka mezi půlky, protože takovým jako Vy žádná moudrost pomoci nemůže... Výplod idiota....nebo ne?

13.11.2014 v 20:22 | Karma: 23,01 | Přečteno: 875x | Diskuse | Ostatní

Nejčtenější

Hastroši na Pražském hradě aneb Den otevřených dveří z pohledu výchovy k tanci a kultuře

Den otevřených dveří 18. dubna 2026. Zrcadlový salon pro slavnostní hostiny.
19. dubna 2026,  aktualizováno  20. 4. 7:19

Byl jsem jeden z těch, kteří po Zemanově zabetonování Pražského hradu do tohoto největšího hradního...

Dvorecký most promění také pražskou autobusovou dopravu v Praze. Máme velký přehled

Dvorecký most
16. dubna 2026  10:35

Už zítra se slavnostně otevře Dvorecký most, nová 361 metrů dlouhá spojnice přes Vltavu mezi...

Speciální tramvaje i plavby zdarma. Slavnostní otevření Dvoreckého mostu bude velkolepé

Testovací jízdy tramvají a autobusů po novém Dvoreckém mostě v Praze (12....
14. dubna 2026  13:38,  aktualizováno  15. 4. 12:45

Spojuje lidi s prací, školou, rodinou, zábavou i kulturou. Je neodmyslitelnou součástí životů...

7+2 nejhorších výletních cílů v Česku. Hororové kulisy, pasti na turisty i skutečně nebezpečný les

Jedno z nejděsivějších míst v České republice se nachází ve Rváčově nedaleko...
14. dubna 2026  11:11

Kam na výlet po Česku? Kromě zaručených míst slibujících skvělé zážitky existují i lokality, kam...

Dvorecký most se pro veřejnost otevře už zítra. Kolem je zatím staveniště

Dvorecký most, který spojí Prahu 4 a 5, se otevře 17. dubna, pravidelný provoz...
16. dubna 2026  10:28

V pátek 17. dubna 2026 se po novém Dvoreckém mostě projedou první tramvaje a autobusy plné...

Národní muzeum v přírodě otevře v červnu Mikuláštíkovo fojtství v Jasenné

Národní muzeum v přírodě otevře v červnu Mikuláštíkovo fojtství v Jasenné
21. dubna 2026  11:24,  aktualizováno  11:24

Národní muzeum v přírodě otevře v červnu Mikuláštíkovo fojtství v Jasenné na Zlínsku. Národní...

Cyklistů umírá na silnicích v Česku příliš mnoho, často nehodu zaviní pod vlivem

ilustrační snímek
21. dubna 2026  11:19,  aktualizováno  11:19

V letošním prvním čtvrtletí zahynulo na silnicích v Česku deset cyklistů a 29 jich utrpělo vážná...

Uvázlým kamionem na hodiny zatarasil silnici, pak opilý šofér udělal nevídanou věc

Opilý řidič na několik hodin zablokoval s kamionem silnici na Karlovarsku. Když...
21. dubna 2026  12:52,  aktualizováno  12:52

Uvázlý kamionu se dřevem uzavřela v pondělí na téměř sedm hodin silnici na Karlovarsku. Opilý řidič...

Slonice Bala míří do Walesu. Liberecká zoo končí po 70 letech s chovem

V září se dvaačtyřicetiletá Bala přestěhuje do specializovaného zařízení ve...
21. dubna 2026  12:52,  aktualizováno  12:52

Nepřerušený chov slonů v Zoo Liberec, nejstarší zoologické zahradě v Česku, po téměř sedmdesáti...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

  • Počet článků 1079
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1446x
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.