Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

VB

Jak hráč cekne, vyprsí se, má letět ze hřiště s červenou kartou. To stejné platí pro členy tzv. realizačního týmu. I kdyby se mělo 90 procent zápasů končit kontumačně. Tohle by se v rugby nestalo. Jestliže se hráči mohou beztrestně postavit rozhodovací autoritě, stejně se chovají diváci a agrese na stadioně se jenom stupňuje.

Přitom jde o nagelované primadony, potetované, že by člověk myslel, že k večeři ukusují živým králíkům hlavy, které simulují a kňučí válejíc se na zemi, sami zákeřně faulují, přitom žalují na protihráče a držkují na rozhodčího.

Zdroj: https://blog.idnes.cz/vilembarak/fotbal-ceka-na-prvni-mrtve-na-stadionech.Bg24050661

Foto

Doporučuji panu Flaškovi, aby se na fotbal nekoukal. Pak zabrání tomu, aby přišel k psychické újmě

V zásadě souhlasím, až na pár vyjímek. Měření čistého času zní zajímavě, ale obávám se, že v nižších soutěžích by to přineslo víc škody, než užitka. Ruka, pokud se nepletu, se nemusí vždy pískat, pokud je u těla nebo nezmění směr míče, je to na posouzení rozhodčího. Stejně tak v případě autu, hráč není v některých kontaktních hraničních situacích sám schopen objektivně posoudit, jestli se míče dotkl jako poslední, nebo to byl soupeř.

PD

P12e29t85r 98D25r10a64p30a24l

18. 6. 2024 16:47

Ne že by mě ta banda simulantu nestvala...ale zmiňované vzpírání a plavání má na hlavě hodně velkou dopingovou hroudu masla

Foto

V něčem má pan Flaška pravdu. Tedy v tom zdržování a filmování. Nejspíš se to jednou vyřeší změnou pravidel, kdy se bude hrát čistý čas 2x30 minut. Pak se mohou hráči válet na hřišti donekonečna a střídat mohou klidně půl hodiny.

RK

Jediný výsledek bude ten, že se na těch 2×30 minut nepůjde dívat, protože simulovat se bude stejně, tentokrát ne kvůli tahání času, ale rozkouskování hry. Rozehrajete - střed dvou hráčů, jeden padne a bude se svíjet. Čas se zastaví, nějaké bojovné naladění poklesne a zůstane strašná bramboračka.

Foto

J93a38n 93S26v36a80t46e75k

18. 6. 2024 17:21

Fotbal jsem hrál (na té nejnižší úrovni, kde se již ani sestoupit nedalo) a mohu potvrdit, že když hráč běží, stačí nepatrné brnknutí o nohu či dotek, a člověk letí... ono totiž nelze se dívat na všechno z pozice člověka, který v klidu stojí či maximálně vyklusává - on ten běh je vlastně tak trochu (více či méně řízený) pád, protože hráč se žene kupředu opravdu na hraně možností (tedy pokud to neflinká).

A potom opravdu stačí málo a člověk se válí v kotrmelcích...

Již dlouho nehraji (přetržené vazy v koleni - typický to fotbalový úraz), ale když jsem naposledy hrál (s ortézou), tak se mi podlomilo to zraněné koleno zrovna v okamžiku, kdy mě míjel obránce (já si přitom vlivem podlomení kolena brnknul o druhou nohu sám) - dostal okamžitě červenou...

No já jsem se pochopitelně ozval, že za to ten protihráč nemohl a rozhodčí mi poděkoval a červenou kartu odvolal...

Čili ne vždycky hráč svírající se v bolestech po nepatrném kontaktu protihráčem značí, že je aspirantem na Oskara... a rovněž nepatrný dotek míče rukou nemusí v tom spěchu registrovat (nicméně je správné, že VAR zasáhl a gól odvolal).

RK

Máte naprostou pravdu - ne vždy jsou hráči jako na Národním, ale je smutné, že když hráč přizná, že faulován nebyl, je nominován na cenu fair-play, což by ale měl být základ. Svět postavil takový úzus, že hrdinou není ten, kdo hraje podle pravidel, ale dokáže je -ať ve prospěch svůj či týmu - obejít. Viz Maradona 1986. Osobně si myslím, že drobné, opravdu drobné a akci zásadně neovlivňující situace by se měly pouštět, abychom se nedostali do situace, kdy se každý - s prominutím - prd bude řešit VARem. Ostatně tahle technologie měla původně sloužit jen k posuzování sporných branek, jestli míč přešel či ne plným objemem brankovou čáru. A podívejme, kam to dospělo. Je to taková Pandořina skříňka - Rakušané třeba budou všem zastáncům VARu nadávat, že místo rohu, jenž měli proti Francii oprávněně zahrávat, se rozehrálo od branky soupeřů a na konci akce byl jediný gól zápasu. Jenže už jedeme po nakloněné ploše a není kam uhnout, natož zastavit.

Připadá mi, že čtu blog panice který objevil, že lidé mají sex. Že si olizují přirození kterými vyměšují, strkají si jazyk do pusy a hltají sliny cizího člověka.

Každý sport má své nešvary. I to ragby, které někteří tak vychvalují a diví se, že je sledované v pěti a půl zemích. Asi to má svůj důvod. Fanoušci každého sportu nešvary akceptovali či pochopili, že proti nim nemohou nic dělat. A pak přijde Flaška a napíše blog, kde z pozice kvantového fyzika napíše něco tisíckrát napsaného.

DK

"Včera nějaký Belgičan (už si nepamatuji který, a je mi to jedno) dal gól (nebo na něj přihrál), dlouho se pak zkoumal záznam, který odhalil, že hrál rukou. To přeci musel cítit. Proč se nepřizná? A když je usvědčen z podvodu, proč není potrestán?"

Svatá prostoto...

JL

Pane Tomáši Flaško. Pozastavil jsem se u vasi otazky, zdali ma byt fotbal na olympiade. Jako znalec te historie v Recku, tak urcite by nemel byt zadny kolektivni sport na olympiade. Tyto sporty maji sve celosvetove mistrovstvi. Olympiada se stala timto hnusnou udalosti a nema pro divaka moznost se opravdu dostat do te olympicke nalady.

Ukazkou je letosni soutez v Evrope a nasleduduje ihned soutez na olympiade. Naklady obrovske a s velkou moznosti zraneni hracu.

To je muj osobni nazor!!

PD

P81e37t92r 19D92r38a42p53a28l

18. 6. 2024 16:44

I atletika má mistrovství světa a Evropy...pryč z oh

  • Počet článků 1331
  • Celková karma 31,71
  • Průměrná čtenost 2999x
Co mě štve, o tom rád napíšu. Ale i rád něco pochválím. Mám rád hory, lyžování a horské kolo. Živím sám sebe a svou rodinu, nejsem u nikoho zaměstnán, ani nikoho nezaměstnávám. Pracuji si sám za sebe, pro sebe, své klienty a samozřejmě i státní kasu. Nebereme žádné dávky ani podpory. Nic jsem nezprivatizoval ani nezrestituoval. Pokud chcete, napište mi: tflaska@seznam.cz.