OS

To je jak vystřižené z Rudého práva 1972....

Foto

Dobrý článek, pane Tadeáši.

On ten paradox netkví ani tak v panu Babišovi, Orbánovi atd. Problémem jsou jejich voliči, který nevadí mrtvé děti v kyjevské nemocnici.

Rusko zabíjí děti, civilisty, babky na kole a to už více jak dva roky. Jsou to projevy středověkého barbarství, prostě zabíjení hlava nehlava, ať už jde o kohokoliv. Ničení infrastruktury, škol, nemocnic, kostelů - vytváření mrtvé krajiny, plné min.

Zlo má svou tvář, své projevy.

Pokud si někdo myslí, že se zlem lze cosi uhrát, tak se hluboce mýlí. Vždycky prohraje.

Zlu je třeba se postavit se vší silou. Tomu zlo rozumí a stáhne se.

LP

Mně mrtvé děti v kyjevské nemocnici vadí.

Jenže mně vadí i mrtvé děti i v jiných nemocnicích. Nejen těch kyjevských.

A to je důvod, proč se nikdy neshodneme.

JH

J67a27n 39H67r61u40š52k34a

9. 7. 2024 12:01

Největší paradox české politiky je to, že koumoušské voliče, nemakačenka a socky sesbírá miliardář a největší kulak a pologramotné, xenofobní voliče posbírá polo-asiat...

Foto

A nejvíce eurohujerskou stranu, Piráty, vede odpůrce EU, to je největší paradox. (I. Bartoš hlasoval proti vstupu do EU a o 6 let později uznal, že je EU nutnost, ale bez předávání moci do Bruselu).

LP

V brzkých ranních hodinách 3. října 2015 zasáhlo traumacentrum Lékařů bez hranic v afghánském Kundúzu vzdušné bombardování. Při útoku zemřelo nejméně 42 lidí, mezi nimi 24 pacientů, 14 pracovníků nemocnice a čtyři ošetřující osoby...

Napsal jste i tenkrát něco podobného ? A mohl bych to vidět ?

díky.

JP

když si umíš najít, co se stalo v roce 2015, tak si najdi i případnou reakci pana Firla

RJ

Jaký paradox? Co má co společného politika v EU s válkou na Ukrajině? Nebo také budete tvrdit jako pan Zdechovský, že za zásah nemocnice může Babiš s Orbánem?

ZZ

Čím déle válka potrvá, tím víc mrtvých a materiálových škod bude na obou stranách a tím horší budou podmínky o příměří pro toho, kdo vojensky prohraje.

Foto

Jsou dva druhy politiků: jedni nám přinášejí "speciální operaci", druzí "kulturní obohacení". Přičemž v důsledku toho "kulturního obohacení" a "zeleného údělu" se Evropa nebude schopna ubránit té "speciální operaci". A tomu přihlíží voliči, z nichž více než 98 % je tak líných, že nejsou ochotni se podílet na práci nějaké politické strany a tak nechávají vládnout šílené aktivisty.

LV

Vy jste zřejmě na straně tě speciální operace. Jinak by Vám došlo, že ten zelený úděl mimo jiné omezuje dovoz energetických surovin právě od těch, kteří by s těmi surovinami rádi dovezli i tu operaci. Nebo aspoň ty tanky, pro případ potřeby.

JN

J30o93s49e32f 80N50i80k55l

9. 7. 2024 16:04

Ukrajinská poslankyně Marjana Bezugla znovu kritizovala vojenské vedení. Tentokrát byla pobouřena velením letectva po raketovém útoku na dětskou nemocnici „Ochmatdet“ v Kyjevě , ke kterému došlo v pondělí ráno. V tomto ohledu poslankyně obvinila velení ze lži.

Napsala o tom na svém Facebooku.

Podle pozorovatelů to nebyla ruská raketa...

OD

O88t16a 92D90v80o51r92a83k

9. 7. 2024 16:23

Od vás by člověk ani jinou zprávu nečekal

Foto

Paradoxem dneška je to, že ti kteří svým green dealem připravili táborák a stále do něj přikládají polínka svalují vinu na jiné. Pan Fiala podpoří největší spolupracovnici Putina ve funkci😠 a jede se dál.

LU

Svetoví lídri Babiš - Orbán

Ak by nebolo Orbána a Babiša, tak sa už určite Putin stiahne z vojskami z Ukrajiny na Sibír.

Vinník za strelu na nemocnicu sa našiel, je to Orbán.

Foto

Našel jste zprávu o počtu mrtvých dětí a personálu dětské nemocnice?

JH

J64a58n 67H48r66u39š21k84a

9. 7. 2024 22:45

Takže vlastně se nic nestalo? Jste morální odpad... doufám ze brzy odejdete někam...

  • Počet článků 134
  • Celková karma 19,45
  • Průměrná čtenost 587x
Jsem kazatelem Církve bratrské, ženatý, mám čtyři dospělé děti. Kromě mých pracovních povinností, se zajímám o otázku cizinců a o osoby na okraji společnosti.

Seznam rubrik