Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

Moje nejstarší dcera prodělala neštovice přirozenou cestou v necelých 3letech a bylo to hrozné.Týden měla horečky,osypaná byla úplně všude,týden se vylupovala a pak ještě týden nesměla mezi děti, a to všechno v červenci, v době dovolených,šéf byl z toho na mrtvici.Řekla jsem si,že tohle teda už nikdy a obě mladší děti jsou očkované vakcínou Priorix Tetra.Nevím,jaké by mělo mít výhody prodělání nemoci proti očkování-jak píše p.Jansa níže,ani prodělání nemoci trvale nechrání,takže já rozhodně hlasuju pro očkování.

0 0
možnosti
Foto

děkuji za reakci, ukážu to manželovi! :) Jsem totiž stejného názoru. Zrovna vakcína pouze na neštovice nežádoucí účinky nemá (to mají hlavně ty povinné koktejly) a nevím, proč bych měla ty děti v podstatě zbytečně trápit, když tomu jde snadno zabránit.

0 0
možnosti
PJ

že by se dalo očkovat proti PLANÝM neštovicím? to se mi nezdá... ale určitě nás jako děti 2x, někoho snad i 3x (podle předchozího testu na protilátky) očkovali proti PRAVÝM neštovicím (od toho jsou u většiny lidí ty kruhový jizvičky na rukou mezi ramenem a loktem, očkování probíhalo opakovanými vpichy na ploše malého kroužku)

já podle záznamů prodělal planý neštovice v prvním roce života, ale asi byly slabý, nebo mi vytvořený protilátky ubrala injekční a tabletová léčba alergie na pyl a prach od 6 do 22 let, zkrátka ve svých 36 letech jsem planý neštovice dostal znova od tříletý dcery - a bylo to pro mě strašnejch 6 tejdnů (na přelomu června a července, v paneláku horko a nemoha se 3 tejdny koupat, všechno mě svědilo a strašně jsem smrděl), přál bych to jen největšímu nepříteli...

0 0
možnosti
JM

J85a23n 35M36e89r84t62a

6. 11. 2014 17:41

Proti planým neštovicím očkování existuje. Viz http://www.vakciny.net/doporucene_ockovani/vzv.html

0 0
možnosti
LK

Mohu jen porovnat, v dětsví jsme prožil plané nešťovice, mělo to v celku bezproblémový rychlý průběh bez následků. Kamarád se nakazil v rané dospělosti, průběh byl opravdu velmi velmi těžký.

0 0
možnosti
  • Počet článků 52
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2952x
Holka ze vsi.