Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

J69o82s96e56f 61P12o32t56r

24. 12. 2012 22:04

Mě tedy zaujalo, jak dr.Grygar obhajoval svou víru.

Věda popsala základní stavební kameny hmoty. Dr.Grygar mluvil o tom, že je jich několik, (je jich dvanáct, 6 kvarků, 6 leptonů a mezi nimi působí 4 základní interakce)) a jsou tak složité, že ne věda, ale  lidský rozum nestačí na pochopení jejich podstaty, natož pak pochopit složitost jejich tvůrce.

1 0
možnosti
MC

Oba velmi vzdělaní, opravdu jsem rád, že nás někdy i televize překvapí.:-)

2 0
možnosti
LJ

Skutečně, dopadlo to dobře. I z našich dějin známe případ, kdy to dopadlo jinak. Mnozí kazatelé hlásali konec světa na březen 1420. Měl přijít Kristus a udělat pořádek. Přežít mělo jen pět měst (kazatelé se však rozcházeli v tom, která to budou). Když nic nepřišlo, vzali to do svých rukou. Prvně začali ničit, co považovali za špatné. To jim šlo, ovšem s tím budováním nové společnosti to začalo brzy skřípat.

2 1
možnosti
MT

No dobre, kdyz jsme tu katastrofu prezili, ale ted me velice zajima, kdy je planovany pristi konec sveta ?

1 0
možnosti
  • Počet článků 1347
  • Celková karma 16,47
  • Průměrná čtenost 1138x
Kráčím životem i médii, pokud je považujete za život. Jsem absolvent umělecké školy. Překročením 60 let jsem se přiblížil absolutoriu školy života. A jak se za mých časů říkalo: "Neraď, nebyl jsi v Rusku a není Ti šedesát" - tak, v Rusku jsem byl a šedesát mi už taky bylo!

Není proto nic snazšího ani těžšího než psát to, co si myslím. Cogito ergo sum. Et: Cogito ergo humor.

P.S.: Kdyby vám někdo tvrdil, že v důchodu budete mít víc času, tak lže.