Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JS

Jste první člověk, u kterého jsem se dozvěděl, že bude volit Fischera. A asi na dlouhou dobu také poslední. Navzdora zmanipulovaným průzkumům totiž tohoto vlezdobruselistického kariéristu téměř nikdo na Hradě nechce.

3 0
možnosti
Foto

Odhalení pravdy není kampaň, a už vůbec ne negativní ...... prostě vezměte na vědomí fakt, že hodláte v druhém kole podporovat zbabělého a bezcharakterního lumpa ;-€Rv o vaší první volbě Karla ani nemluvě .... to samé v bleděmodrémRv

4 1
možnosti
Foto

Nevím, kde jste vzal, že moje první volba je Karel...

Jinak mi prozraďte, koho budete podporovat vy? Miloše? To finále totiž stejně bude jen o těch dvouch.

A který pak z kandidátů je dle Vás tak nezbabělý a charakterní, že jej hodláte podporovat v prvním kole?

Docela jste mne pobavil. ;-D

0 2
možnosti
JP

Fíša mým favoritem na prezidenta nebude. Mně nevadí jeho členství v KSČ, mně nevadí, že jen Žid nebo žid, nevadí mí, že podruhé ženat atd. Co mně však vadí je jeho bezpáteřnost a neuvěřitelná honba za kariérou. ;-ORv

8 0
možnosti
AA

Pro mne to, že je rozvedený a znovuženatý, je postačujícím důvodem pro odmítnutí.

2 1
možnosti
  • Počet článků 1347
  • Celková karma 16,47
  • Průměrná čtenost 1138x
Kráčím životem i médii, pokud je považujete za život. Jsem absolvent umělecké školy. Překročením 60 let jsem se přiblížil absolutoriu školy života. A jak se za mých časů říkalo: "Neraď, nebyl jsi v Rusku a není Ti šedesát" - tak, v Rusku jsem byl a šedesát mi už taky bylo!

Není proto nic snazšího ani těžšího než psát to, co si myslím. Cogito ergo sum. Et: Cogito ergo humor.

P.S.: Kdyby vám někdo tvrdil, že v důchodu budete mít víc času, tak lže.