Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L24e64o96n23t86ý46n41a 46C85h69v31á31t14a90l93o10v49á
To je jednoduché, při zastropování cen nebude co kupovat. Leda by to někdo zadotoval, ale to je za stejný peníze. Mě spíš zaráží, že lidé mají nějakou utkvělou představu kolik má nafta/benzín stát. Podle čeho spočítali tu "správnou" cenu?
J51a14n 83Z20i36e65g30l24e27r
Zasloužená karma 
lemplové, co si neumí vydělat na naftu či benzín, ať chodí pěšky.
J81i40r93i 73P57i26l87n47y
Právě že neřešíte nic, stejně jako naše slavná fialová vláda.
J98a68n 61V95l87k
A k tomu máme na vše možné dotace, které bývají často zdrojem ovlivňování.
Potom, jak si představit právní a fungující stát na základě rovnosti a soutěže ?
M80i79l68a26n 58K31e44s26l
Nouzový stav byl přijatý kvůli zvládnutí migrantské krize.Když už jej pětikolka ve sněmovně protlačila,proč jej nevyužít i jinak.
M45a78r48t41i75n 36F95a24f46í32l30e50k
Prosím o vysvětlení, jak nouzový stav pomůže, když prodejce nebude prodávat, protože nákupní cena je nad stropem. Děkuji.
A55n81t60o17n76í23n 77M96a84h75o46v29s30k41ý
A rozdělování dotací při covidu trh nenarušilo ?
M65a84r93t18i98n 48F33a62f17í58l44e32k
Věčný příspěvek k tématu, to nemohu říct
F42r65a80n51t57i58š28e36k 12K49š82í19r
Když to schválí vláda a parlament, tak je to demokraticky správně. Ano je to hloupé, je to útok na soukromé vlastnictví, ale taková je demokracie.
M95a55r94t91i60n 13F12a22f54í93l39e39k
Ještě máme ústavní soud. A Listinu. Takže vláda (neschvaluje) i Parlament mají kontrolu.
A zpět k pointě. Jakým nástrojem platným DNES vláda hodlá implementovat DNEŠNÍ nápad?
To je demokracie? To je jen plácání do vody...
Z51d24e30n11ě65k 92Z73a11v71a53d79i22l
Tak on ten právní stát, který se stará o své občany v Maďarsku, funguje.
Proč by to nešlo i u nás ?
L53i40b11o14r 55H32l77a47d35i50k
Jojo když nepojedu autem, tak jsem vlastně odbojar....
když nebudu topit taky...
M10a43r37t26i70n 18F74a80f46í51l75e82k
To tam nikde nepíšu. Ale podobné to je. Když pojedete na ruskou ropu, kupujete rakety proti Ukrajině, ano.
- Počet článků 57
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1045x


















