Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
H14o45n60z18a 69M33a55r60e77k
Tak se tu stále mluví o kolapsu ruské ekonomiky, a to hodně dlouho, Rusko stále 'kolapsuje' myslím, že to je spíš zbožné přání několika jedinců. Rusko kolapsuje, klapsuje, ale západ má z něho v kalhotech. Myslím, že ten padouch ví co dělá. Ani ty všelijaké sankce nefungují. Lidi tam budou chcípat hlady, Rusko bude dál kolapsovat, a blogeři budou mít o čem psát. Ono to asi bude trochu jinak.
M51a88r23t62i95n 73F97a12f46í96l52e11k
Jistě, Rusko ekonomicky sílí, je to země zaslíbená, proto tam všichni houfně emigrují.
Oh, wait...
A že by se Západ hroutil...
V57o36k67o47u42n 46V94l60a68d78i82m61i87r
Uz ctem, ze jeho letadla z uzemi ukrajiny ostreluji raketama Belorusko. na to neprisel ani ten Adolf I.
V19o13k18o98u95n 57V46l29a74d37i94m88i88r
Jeste ze jste Josefe Nukle napsal jen tu jednu vetu, i kdyz temer rozvitou.
S56t18a91n69i36s86l60a98v 18T72o16s61t73e89n
"Ruská strana to už ani nepopírá, nicméně tvrdí, že v zasažených objektech sídlí vojáci nebo nacistické milice."
Tak to je síla. Vlastně si takto Rusáci mohou zdůvodnit útok na JAKÝKOLI civilní cíl....
Prostě řeknou, byli tam "vojáci nebo nacistické milice".
P22a38v92e43l 55D73v77o47ř33á59k
Podobně jako v Sevastopolu měli Amíci udělat ze školy americkou základnu. Pod stupínkem atomovka, v lavicích rakety ....
V88l58a41d92i50m86í71r 97K59r51o76u49p75a
Já bych Putina co se "jeho" armády týká ještě nepodceňoval. Ty jednotky, co na Ukrajině nyní působí, nejsou zdaleka všechny tím nejlepším, co má k dispozici. Ani nechci domýšlet, na co a na jakou příležitost si své skutečně silné jádro jednotek Putin stále schovává...
Š63t26ě33p11á40n 12B47i31c66e33r89a
Jako by rakousko-uherská armáda vyrazila do Velké války s výzbrojí od Slavkova.
J81i92r49k24a 21L18i84b42e31ň88s96k12ý
Povšiml jsem si, že v Rusku se dlouhodobě šíří ideologie nenávisti k Západu. To je ta největší bejkárna, jakou mohli vynalézt a v tom zůstanou. Putin teď nebude řešit Západ, potřebuje uklidnit ekonomiku a dobýt Ukrajinu. Je vidět, že to zas není taková jednoduchost, jak se to jevilo koncem února. Zatím to vypadá tak, že se chce Kreml odříznout od Západu (EU, USA). Tak uvidíme, kam se s tím dostanou. A u nás? Bude draho. Hodně lidí zjistí, že už se nemůžou cpát jako dosud ani s těmi autíčky se tak daleko nedostnou...atd.
M67a24r31t28i88n 75F40a70f61í53l67e90k
To v každém případě. A k tomu může snadno Západu zatopit, rozklížit ho, demoralizovat...
- Počet článků 57
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1045x



















