Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Víte, ale ten pán má pravdu. Kdo nemusí, tak do bytu v panelákově nepůjde. A že spekulanti skupují užitnou zástavbu na sídlištích? No tož to je snad problém lidí, co tam bydlí. Měli si to koupit oni a zrekonstruovat. Třeba prostřednictvím družstva. Nebo snad čekají, že se o to „někdo“ postará za ně?

0 0
možnosti
Foto

Pokud je člověk zaměstnán a z domova vyrazí po ránu a vrátí se do něj s večerem a bydlí v bytě, nečeká ho doma zalévání záhonů, sekání trávy, trhání plevele, jednocení mrkví.....Na víkend pak na chalupu a tam si toho potom v klidu a do sytosti užívat. Když se paneláky v sedmdesátých letech stavěly, psalo se o životnosti 40 let. Dnes už některé slaví abrahámoviny. Nehrozí zřícení? Když vzpomenu jak ty panely skládaly na sebe, tak je držely hlavně sváry v armatuře. Že by roxory vydržely 50 let a nezrezly? Moje auto je 18 let staré a rezavé je dost.

0 0
možnosti
PM

Dle mého nehrozí, pokud nebyly ty roxory vystaveny vlivům počasí.

1 0
možnosti
  • Počet článků 12
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1080x
Místostarostka za Piráty s podporou Zelených na Praze 12 se zkušeností v komunální i veřejné sféře. Působila jako místostarostka na Praze 12 (2010-2014), ředitelka České inspekce životního prostředí (2008-2010) a dříve náměstkyně ministra životního prostředí (1998-2002).

Seznam rubrik