Diskuse
Všechno je jednou poprvé
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seT59o95m84á82š 64V54o70d88v59á11ř73k32a
No, pokud je to pro pana Okamuru zásadní téma (a nikoli binec ve zdravotnictví, sociálních službách apod), pak bych se toho taky neúčastnil.
On totiž ten pán má na tomhle založenou svou živnost, na víc nemá.
Tady nejde o neúčast při projednávání zákonů, které jsou potřebné, ale o kompars při šaškování popeláře z Tokia.
Asi tak.
P89a58v43e28l 22Ď40u10r16a57n
To se, Tomáši, dá vyjádřit hlasováním ve Sněmovně. To je můj názor.
O42t78a 80D28v69o18r54a33k
Naprosto souhlasím s tím, že se té ubohosti v podání komerčního fašisty nechtějí zúčastnit
P25a20v59e65l 10Ď19u51r92a13n
Máme jiný názor.
Z52d79e26n63ě95k 89M84a61t65u59š85k27a
Kdyby šéfem sněmovnxy nebyl Okamura, tak by se tohle vůbec neřešilo.
P51a32v40e59l 68Ď26u27r13a63n
Jenomže Okamura šéfem Sněmovny je a řeší se to. A opozice to podle mého řeší špatně.
T94o46m26á64š 44F89l24a65š88k49a
A dobře udělají. Já s nimi na 100% souhlasím. Dělat kompars takovéto hnusárně by se mi fakt taky nechtělo.
P91a34v19e86l 30Ď88u92r46a87n
Neřekl nebo nenapsal bych jediné slovo, kdyby přišli a nesouhlasili. I proto, že ani já s připravovaným usnesením nesouhlasím.
Tohle je ale něco úplně jiného.
M94a65r13t58i67n 16F72r86é28l15i40c91h
Beru to jako formu protestu. Opozice moc jiných možností nemá.
P33a88v48e56l 42Ď10u98r61a98n
Já s takovou formou nesouhlasím, proto jsem ten příspěvek napsal.
A s opozicí souhlasím s tím, oč jí jde!
M70i94l75a19n 92Š92ť42a44s20t69n75ý
Nesouhlas se dá vyjádřit různými způsoby. Ten, který zvolila opozice, považuji za adekvátní k postoji vládnoucí koalice. A rozhodně jako její volič nemám pocit, že by to opozice měla ve Sněmovně za peníze daňových poplatníků odsedět.
P78a38v18e96l 90Ď86u57r58a70n
Díky za přečtení, mám jiný názor - ten jsem ventiloval.
J13o94s60e58f 56P67r44o69c40h86á88z92k84a
Vidím to tak, že dnešní opozice nemá žaludek na to, dělat takové obstrukce a blokovat práci sněmovny jako minulá opozice, t,j, dnešní vládní koalice. Tak řešit tento umělý "problém" raději vůbec nepřijdou, což považuji v jistém smyslu za rozumné. Vše už bylo mnohokrát řečeno a není třeba asistovat u lživého šíření strachu a nenávisti Okamurou a spol.
P88a34v70e37l 48Ď73u22r40a52n
Tak já mám pocit zcela opačný. Chystají se obstruovat kde co, tady přišli s novinkou, že tam raději vůbec nepůjdou.
H17a45n64n22a 94R80y50b64n55i51c49k89á
Vážení pánové, mohli bychom si prosím uvědomit že možnost rozdílných názorů a jejich diskuze kdekoli, i v parlamentní sněmovně, znamená základní pilíř demokracie
( Ovšem jen tehdy pokud jsou názory fundované a ne jenou kecy lidé, kteří kecají aby kecal bz jakýchkoli znalostí věci)
Máme zde dvě možnosti a obě znamenají odlišnou symboliku,zejména proto, že to celé vyvrcholí nesmírnou blamáží Ceské republiky v zahraničí, hlavně v SRN a Rakousku, ale možná i jinde.
Pokud se opozice dostaví a zdrží hlasování je to samozřejmě dobrá věc ale signalizuje také jaksi sounáležitost s směmovním procesem i v zásadně něuvěřitelných a nedemokratických souvislostech.
Pokud se opozice nedostaví, signalizuje to zásadní a hluboký nesouhlas s celým děním , tedy distancování od absolutně necivilizovaných podnětů, které v demokratickém moderním parlamentu vůbec nemají co dělat.
Vyjímka potvrzuje pravidlo, se říká .
Osobně jsem pro neúčast, ale samozřejmě respektuji i myšlenku pana autora článku. Proto také 




karma
P95a74v44e27l 61Ď35u58r71a14n
Milá paní, děkuju.
Pokud se opozice dostaví a postaví se proti (nikoli se zdrží hlasování, jak píšete Vy) pak je to dle mého zcela jednoznačný signál. Tedy bude se distancovat naprosto zřejmě od absolutně necivilizovaných podnětů.
Já bez diskuse souhlasím s tím, že právě tohle takové podněty jsou. Už dřív jsem to barvitě popsal tím způsobem, že si nemyslím, že by Němci svou účastí v Brně stahovali ze své pravice rukavici proto, aby nás vyzývali na souboj, ale aby nám podali ruku. Já jsem jednoznačně pro a vítám to.
Z mého pohledu tečka.
M33a80r81e93k 49V82a36l63i48č83e45k
pote, co p Macinka v Nedelni debate apeluje, aby se lide k ucastnikum sjezdu chovali slusne, protoze to jsou v povetsine starsi lide (skoro mi to znelo, jako predjimani nepokoju - coz by bylo vodou na mlyn soucasne vladni koalici), tak se opravdu forme protestu opozice nedivim
respektuju ale, ze jiny clovek muze mit jiny nazor
P39a59v87e24l 93Ď43u72r62a29n
Děkuju - mně se to prostě nelíbí, svůj souhlas mohla opozice vyjádřit jinak.
P68a47v83e63l 81Ď28u55r96a23n
Díky za přečtení.
- Počet článků 556
- Celková karma 20,88
- Průměrná čtenost 1299x


















