Diskuse
Podepíše – nepodepíše?
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ20i83r53i 25B22o91r
Zprasí to sněmovna a odnese to prezident. Když podepíše popře kondolizační balíček, když nepodepíše bude prezident opozice a když neudělá nic bude zbabělec. A za pár let budou OSVČ řvát jaké mají nízké důchody.
J28i19r49i 83B87o35r
Konzolidační
H47o38n38z95a 59H23r21u52š37k61a
To, že někdo je proti amatérismu a chaotičnosti vlády A. Slabiše neznamená, že kope za někoho tým...To jen určitá část populace za vším vidí spiknutí nebo agendu někoho tam v pozadí a podobné ptákoviny...protože oni nechápou, že někdo může mít vlastní názor na rozdíl od svědků ANOfertu..viz. Nacher, který měl názor asi den a pak ho musel smazat...

P52a68v49e41l 50Ď36u61r16a20n
Jsem jednoduchej chlap - žádného Slabiše neznám. Zhanobit prezidentovo jméno nebo jméno Petra Fialy, tak k tomu jsem se já osobně nikdy nesnížil - Vy s tím problém evidentně nemáte.
T55o68m56á61š 75F81l57a40š49k57a
Ono je to jedno. Z vůle Sněmovny se tak jednou sníží důchody OSVČ. Ale postupně to stejně postihne všechny.
P13a53v73e66l 88Ď88u74r58a30n
S konsolidací veřejných financí to stejně všechny postihlo, je zbytečné mluvit o tom v budoucím čase. Ale ano, se snížením odvodů podnikatelů na sociální pojištění budou mít nižší penze. Patrně tak o 150 kaček měsíčně. Jestliže tak ve svém produktivním věku ušetří nějakých 7 stovek/m, pak je to asi přijatelná ztráta. Ale s těmi čísly vařím z vody.
- Počet článků 556
- Celková karma 20,90
- Průměrná čtenost 1299x


















