Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

JB

J20i83r53i 25B22o91r

27. 5. 2026 8:15

Zprasí to sněmovna a odnese to prezident. Když podepíše popře kondolizační balíček, když nepodepíše bude prezident opozice a když neudělá nic bude zbabělec. A za pár let budou OSVČ řvát jaké mají nízké důchody.

HH

To, že někdo je proti amatérismu a chaotičnosti vlády A. Slabiše neznamená, že kope za někoho tým...To jen určitá část populace za vším vidí spiknutí nebo agendu někoho tam v pozadí a podobné ptákoviny...protože oni nechápou, že někdo může mít vlastní názor na rozdíl od svědků ANOfertu..viz. Nacher, který měl názor asi den a pak ho musel smazat...

Jsem jednoduchej chlap - žádného Slabiše neznám. Zhanobit prezidentovo jméno nebo jméno Petra Fialy, tak k tomu jsem se já osobně nikdy nesnížil - Vy s tím problém evidentně nemáte.

Foto

Ono je to jedno. Z vůle Sněmovny se tak jednou sníží důchody OSVČ. Ale postupně to stejně postihne všechny.

S konsolidací veřejných financí to stejně všechny postihlo, je zbytečné mluvit o tom v budoucím čase. Ale ano, se snížením odvodů podnikatelů na sociální pojištění budou mít nižší penze. Patrně tak o 150 kaček měsíčně. Jestliže tak ve svém produktivním věku ušetří nějakých 7 stovek/m, pak je to asi přijatelná ztráta. Ale s těmi čísly vařím z vody.

  • Počet článků 556
  • Celková karma 20,90
  • Průměrná čtenost 1299x
Je mi 63 let. Dívám se a občas i vidím.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.