Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Já si pamatuji, že hlavní příčinou migrace rómského etnika do ČR a samozřejmě do oblastí kdy již někdo z širokých rodin žil, byla absolutní redukce sociálních dávek na Slovensku. Šli prostě za lepším.

ZZ

Tato redukce sociálních dávek na Slovensku přišla dávno po rozdělení ČSFR na ČR a Slovensko.

Pan Ďuran má pravdu v tom, že sociální inženýrství, které chtělo nahradit německé pracující tkzv. romským, se 100 % nezdařilo a požadované výsledky se nedostavily.

EU dělá ostatně stejnou chybu, když se domnívá, že demografrické problémy s úbytkem populace vyřeší nekontrolovaným přistěhovalectvím z Afriky a muslimských zemí.

Ti jdou jen za lepším. Ne za prací, ale jen za sociálními dávkami, které v jejich zemích vůbec nejsou.

  • Počet článků 557
  • Celková karma 20,92
  • Průměrná čtenost 1297x
Je mi 63 let. Dívám se a občas i vidím.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.