Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ21i64ř23í 75Č45e92n80ě57k
Já si pamatuji, že hlavní příčinou migrace rómského etnika do ČR a samozřejmě do oblastí kdy již někdo z širokých rodin žil, byla absolutní redukce sociálních dávek na Slovensku. Šli prostě za lepším.
Z49d50e62n73ě68k 80Z11a25v78a11d96i35l
Tato redukce sociálních dávek na Slovensku přišla dávno po rozdělení ČSFR na ČR a Slovensko.
Pan Ďuran má pravdu v tom, že sociální inženýrství, které chtělo nahradit německé pracující tkzv. romským, se 100 % nezdařilo a požadované výsledky se nedostavily.
EU dělá ostatně stejnou chybu, když se domnívá, že demografrické problémy s úbytkem populace vyřeší nekontrolovaným přistěhovalectvím z Afriky a muslimských zemí.
Ti jdou jen za lepším. Ne za prací, ale jen za sociálními dávkami, které v jejich zemích vůbec nejsou.


- Počet článků 557
- Celková karma 20,92
- Průměrná čtenost 1297x


















