Diskuse
Bezprecedentní všivárna
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seM68i79l61a50n 93Š60ť44a46s38t10n61ý
Měl byste ujasnit pojem "práskač". Je to ten, který za bukem (zpravidla anonymně) na někoho donáší. Rozhodně to není ten, kdo se ve veřejně známé záležitosti obrátí na Ústavní soud s žalobou. Podle vás by musel být práskač každý, kdo využije svého práva podat na někoho žalobu.
P14a88v27e36l 51Ď46u58r43a34n
Ano, takovým ten člověk je. A hnusí se mi to.
H94o69n32z20a 19H90r54u59š26k52a
Takže když mě někdo ukradne auto a nahlásím to...tak jsem práskač?:)
Tohle neustálé omlouvání šestidemolice/očerňování opozice je už trochu dětinské...
Proč máte potřebu neustále brblat, vždyť už se máte dobře a vše, co nám Fyjala sebral už je zpět...
P11a20v69e17l 52Ď78u79r43a79n
Nevím, kdo je Fyjala. Nevím, co je šestidemolice. Na to, abych dětinštěl mám ve svém věku nárok. Auto mi nikdy nikdo neukradl. Nebrblám a odsoudil jsem ve svém příspěvku vládní koalici.
Honzo, máte evidentní problém. Etymologie českého jazyka Vám neříká vůbec nic. Podává-li někdo jakoukoli žalobu, pak žaluje, stěžuje si, práská, bonzuje.
J76a48r94o27s13l70a28v 66H60e24r67d63a
Považuji za správný postup podat kompetenční žalobu, aby bylo jednou provždy jasno a zamezilo se tak zbytečným sporům.
Proto slovo nabonzovat je zde zbytečné - neoprávněně hanlivé . Navíc, pokud se nemýlím, jeho obsah se míjí s podstatou věci i v tom, že bonzovat znamená donášet, udávat - oznamovat něco, o čem adresát neví.
T84o97m51á44š 81V73o57d71v12á77ř65k85a
Nevím, jako to dopadne, ale zkusím prognostiku.
Babiš je tupec, ale ví jednu věc. Nějaký Macinka, Okamura apod. jsou jen stafáž, aby se ujal vlády. Jinak jimi pohrdá, jako koneckonců všemi okolo sebe. On rozlišuje lidi okolo sebe jen jako sluhy a nepřátele.
I při své tuposti ví, že Petr Pavel stojí nad ním ve všem. V rozvaze, šarmu, inteligenci.
Proto ve finále hodí Macinku přes palubu a president do Ankary poletí. Koneckonců - s Babišem se nikdo nebaví, s Petrem Pavlem ano.
On bude potřebovat presidenta ještě minimálně tři roky, Macinku už ne, nebude stíhán. A Motoristi vládu nepoloží, koryta jsou příiliš tučná.
J10i52ř29í 49K90o34p92e45c58k87ý
Naprosto perfektní shrnutí.
Z33d95e68n36ě53k 31M38a13t77u71š63k74a
pod pojmem práskání si představuji něco jiného.
Práskali třeba ti, co spolupracovali a StB.
Tohle je spíše žádost o rozřešení sporu o kompetencích.
P78e56p37a 11Z49a76h21r48á70d96k73a
Pane Ďurane, měl byste věřit silnému premiérovi, kterému to Turek, Macinka a Okamura dovolili říkat, že dostojí své pověsti krizového manažera a krizi, kterou jako poněkolikáté sám vyvolal také sám vyřeší a prezident nakonec poletí a vy jen s otevřenými ústy nakonec pochválíte génia skrytého v majiteli globusu
a podpoříte vysvětlení, že za vše stejně mohli novináři ze Seznamu a ČT
P54a74v54e30l 36Ď42u98r98a93n
Pepíku, je mi úplně buřt, kdo tam poletí.
P32e35t20r 24J29a17n49o16u78š62k37o34v48e55c
Ach jo Pavle, kdyby jsi nepoužíval naprosto mylně slovo práskač, byl by to zajímavý blog. Macinka jako Dantes mě fakt pobavil. Dovolím se tě zeptat na jinou věc. Kbyby tě někdo okradl, tak by jsi šel na Policii a stal se práskačem? Nebo by jsi si to s dotyčným vyřídil jinak? A tím se dopustil třeba trestného činu?
P57a95v92e37l 62Ď10u59r25a14n
Petře, motáme dohromady dvě odlišné věci - záležitost trestně právní a záležitost jakýchsi kompetencí.
S okradením sebe sama mám jedinou zkušenost, kdy mi před desítkami let stáhnul někdo v tramvaji, kdo seděl za mnou, zlatý řetízek z krku. Vůbec jsem to necítil. Protože by to bylo zbytečné, na Policii jsem ani nešel.
B44o40h73u19m39í65r 39Š62i60m98e62k







Náš pan prezident generál Petr Pavel i naše vláda jsou rovnocennou součástí exekutivy. Mají se podle Ústavy dohodnout.
Dohodu odmítají! Macinka nenávistně a pomstychtivě s Babišem omezují pravomoci části naší exekutivy! Proč? Protože náš pan prezident odmítnul jmenovat ministrem člověka, který má zálibu v nacismu a fašismu! Absurdní!
P90a53v45e23l 80Ď41u37r15a68n
Pane doktore, souhlasím s tím, že by se dohodnout měli. Mohli to udělat už dávno, kdyby se Macinka nechoval jako uličník. Taky můj příspěvek není o ničem jiném než o tom, že se mi hrubě nelíbí, že vláda svým pozdějším rozhodnutím o delegaci na summit bere časový prostor ÚS.
Když naplivu na Pavla, jsem špatnej. Když flusnu na Babiše, jsem špatnej taky.
Tak já nevím, jak se na to mám dívat.
V17l68a48s16t28i95m34i42l 15K46r98a44u16s
Nevím, jak to s tou naší delegací na summit NATO nakonec dopadne. Možná, že Babiš nakonec couvne a prezidenta Pavla tam přizve. On se začátkem roku chlubil, že to tam ohledně našich výdajů na obranu vysvětlí. Teď už připouští, že letos ta 2% rozpočtu na obranu nesplníme a prezident by tam tak mohl být dobrý.
O ústavní žalobě mám značné pochybnosti. Nechtěl bych být v pozici ústavních soudců. Otázkou je, zda by verdikt ÚS byl všeobecný nebo by se týkal jen tohoto konkrétního případu. Navíc by ÚS nestihl tak rychle rozhodnout.
Souhlasím, že bývalý premiér Petr Fiala by mohl být dobrým prezidentem. Ten se však vyjádřil, že proti Petru Pavlovi v příštích volbách kandidovat nebude. Jeho čas by mohl přijít až poté. Osobně zatím nevidím nikoho kromě Petra Pavla, komu bych v příštích prezidentských volbách mohl dát svůj hlas.
B30o75h82u54m97í20r 50Š48i10m75e34k
Petr Fiala byl silný premiér, svoji vládu udržel až do konce bez větších rozbrojů, ač strany byly značně rozdílné.
Andrej Babiš je slabý premiér, který se bojí Tomia Okamury a Petra Macinky, tak jejich vrtochům stále jen ustupuje!
M84a63r14t60i79n 55F30r72é53l55i96c74h
Ále to nemá cenu...
- Počet článků 556
- Celková karma 20,90
- Průměrná čtenost 1299x


















