Diskuse
Stalin: Tupec nebo bezva chlap?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A39l60e30š 40P73r23e91s53l85e73r
Připadá mi zvláštní, že se zde vyjadřujeme k něčemu, o čem byly napsány stovky knih a studií, na základě dvou krátkých blogů, resp. jednoho od pana Olšera. Pan Olšer není ani historik a bohužel už ani není objektivní "novinář", pokud jím kdy vůbec byl. Spíš to dle jeho některých jeho textů vypadá, že nenávidí Poláky - a vlastně všechno kolem sebe.
M30a85r33t58i21n15a 23M69o92u17d36r40á
"Tupec" není antonymum (opozitum) výrazu "bezva chlap". Takže to "nebo" jaksi není na místě.
Každopádně Stalin patří k osobám, bez nichž by se lidstvo jistě rádo obešlo (t.j. raději, kdyby nikdy nebyli).
J73i26ř11í 90Ř59e98z69n64í14k
Ano, ale v tom případě by se třeba také muselo to lidstvo obejít bez Poláků, Čechů, Slováků a Židů atd.
M82i90l49o57š 44D78v18o15ř87á93č51e37k
Vyber tupec nebo bezva chlap opet hovori za vse. Opravdu se vam podaril.
P63e29t53e90r 85Z70a90m78f21i80r
Nejhorsi je to ze v Kremlu zas sedi pan ktery Stalina obdivuje ba dokonce premyslel zase pojmenovat mesto u Volhy Stalingrad.
J10i17ř98í 86Ř14e39z81n63í92k
Vážení, bezva chlap by se v čele žádného státu neudržel ani minutu. Spíše se jedná o to, zda vraždil přiměřeně, nebo nepřiměřeně okolnostem, v němž se ten dotyčný stát vyvíjel.
P83a31v69e46l 93K82r10á76l
co na to říct stalinistovi Řezníkovi.Vraždit se snad nemá vůbec vědomě a úmyslně.Pokud by se tohoto Stalin držel,tak by komunismus a SSSR mohl padnout se Stalinem,ale likvidace opozice bylo jediné možné řešení,jak udržet komanče u moci
V35o14k63o14u22n 83V12l20a96d56i10m72i37r
Ze Nemecko rozpoutalo druhou svetovou valku? Tu preci Nemecku vyhlasila Anglie. Do Polska preci odjeli nemecti vojaci jen na dovolenou. Jen omylem si s sebou vzali zbrane Abs polakum poskytli humanitarni pomoc. Byli jen trochu naivni a tak si ponechali veskera poznavaci znameni.
Nemci holt nejsou tak chytri Jakob nasi vychodni bratri.
P77a85v91e11l 89K42r58á57l
Pan Olšer byl mockrát chycen při vědomé lži a překrucování historických faktů tak,aby odpovídali jeho vidění světa.Pan Mazal má v lehké nepřesnosti,ale co byl Stalin nechám na posouzení každého.Za mě byl sebestředný narcis s božským komplexem,zodpovědný za víc životů než sám arcizloun Hitler.
I74v78o 33R34o11t67t16e92n81b59e17r85g
Oba byli gauneři a naštěstí se plány obou zhatily a jejich impéria zanikla 
Žel mají jejich metody následovníka a to za Hitlera anšlus Krymu a za Stalina zábor Ukrajiny. Spekulujte o různých teoriích, současná fakta mluví jasně
- Počet článků 16
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 7141x


















