Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J42o14s22e13f 67N68o92v70a84k
tady jde jen o jedno, at si klidne feminaci vykladaji SVZM detem politkorektni pohadky a NASE deti nechaji na pokoji.a tohle je prave to, co ony nechteji.
J80a84r62o78s59l74a61v 72C50h11u66d96á44č30e31k
A zdalipak víte, proč v Českých pohádkách častěji vystupuje hloupý Honza a málokdy chytrý Honza? .... To protože, jak jistě víte, Honzové vyrazili zpravidla alespoň jednou za život do světa. No a jen ti hloupí se ze světa vrátili.
Ti úplně nejhloupější do světa snad ani jednou nevyrazili.
Jane Řeháčku, přeji Ti vše nejlepší k svátku; snad si jako kolegové matematici můžeme tykat. Vím, žes ve světě byl, nejsi hloupý (i když kdoví
, i ti nejchytřejší mají v něčem slabší stránky) a ze světa ses vrátil. Jsou mezi Honzy i vyjímky a to je dobře. Bylo by moc špatné kdyby v České kotlině, Slezském dolíčku a na Moravské svahu žili jen hlupáci.
PS. Dělám si legraci a trochu provokuji. Trochu pravdy na tom možná však je.
PPS. A teď mě "bijte" a mínusujte!
J11a35n 33Ř68e48h55á29č84e68k
Dík za přání. V Čechách natrvalo zatím nejsem, pendluju mezi světem a rodnou hroudou. Já jsem takovej malej kosmopolita. Všude dobře, ale na planetě Zemi nejlíp. Tak nazdar (pozvedám tykací číši)
V11ě27r35a 79K34a14b16í12č85k98o75v44á
Honzíku,ať jsi jakej chceš,všechno nejlepší k svátku!
- Počet článků 16
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 7141x


















