Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O15l75d47ř62i55c84h 57K32a19d15ě74r48a
Homo ? Hetero ?
1./ M+Ž vytvořila příroda proto a tak, aby byl zachován druh. To je PŘIROZENÉ a NORMÁLNÍ. Pokud neplodí , používají M+Ž pro uspokojení libida stejné orgány a otvory.
2./ M+M / Ž+Ž vytvořila také příroda, je to tedy PŘIROZENÉ ale protože není možné zachování rodu, považuji to za NENORMÁLNÍ. Pokud neplodí, mohou pro uspokojení libida používat stejné orgány, ale ne otvory (samozřejmě se týká pouze M+M). Tyto jsou tedy, podle mne "kiksem" přírody.
Tyto kombinace beru na vědomí, problém s jejich existencí nemám.
3./ V debatách o registrovaném partnerství pan Hromada "přísahal", že registrované partnerství je pro homosexuály dostatečné a určitě nebudou požadovat více ..... Nechávám bez komentáře.
4./ Adopce dětí homosexuály ? Spíše ne, ale nechal bych to na odbornících. Argument, že je dítěti lépe s homosexuálními "rodiči" než v domově je pro mne naprosto nedostačující. Pokud vím hetero párů se zájmem o adopci je zatím dostatek.
O91l73d23ř51i23c35h 79K87a16d41ě27r36a
P.S.: Oprava :
2./ ...Pokud neplodí ... vyřaďte, prosím.
K63a10r42e76l 25S86t50r90ž27a69n85o49v49s50k32ý
Lepší než být v dětském domově a v osmnácti na ulici.
M73i84l57a61n 47B40e54r14á34n72e78k
Osobně se pamatuji na svou sexualitu coby dítě dobře, i dítě sexuálně vrušují určité věci, ta sexualita byla naprosto neutrální tedy nebyla zaměřena na žádné pohlaví.
Mám silné pochybnosti o tom jak bych dneska prosperoval kdybych měl doma namísto vzorů táty a mámy, "vzory" dvou pusinkujících se homosexuálů v kuchyni. 
Takovéhle pokusy dělat na dětech to je zločin.
J23a71r29o91m97í87r 48D83a62n22ě18k
Ano? Vás jako dítě vzrušovali nějaké věci? A bylo to zaměřeno mimo jakékoliv pohlaví? Povídejte, svěřte se.
Možná konečně zjistíme, odkud se bere ta vaše zaslepená homofobie. Neudělal vám náhodou něco zlý vysavač?
Je dobré, že na sebe prozradíte možná víc než jste chtěl.
P41e44t68r23a 57H77o16r33á73k11o90v60á
Nestačím se divit ,co je tady homofobů
Taky znám několik gayů a jsou to mí přátelé .A právě tak ,jako mezi heterosexuály jsou normální a pitomci ,tak to není jinak ani tady.Takže ne ,každý gay má doma pornografickou výzdobu a střelnici ,jak píše pan Brhel ,ale já znám opravdu normální bydlení a vůbec bych se nebála jim svěřit děti .Ono je to prostě o tom jací ti lidé jsou a ne ,jakou mají orientaci .Paušalizovat je velmi snadné .
M93i39l53a93n 86B81e59r74á69n97e12k
No tak jestli vy byste svěřila svého chlapečka do péče dvou homohochů tak to buď lžete nebo nemáte děti nebo trpíte ztrátou rodičovského pudu nebo snad ztrátou rozumu.
Těžko si představit že by s něčím takovýmhle skutečný rodič při rozumu souhlasil.
J24o31s98e28f 80L46i65ď85á37k
Několik mých známých bylo vychováno jedním rodičem. Bylo to na nich vidět. Je to vidět i na našem prezidentovi. Tomu také chyběl táta. Druhá máma by mu asi nepomohla. Stanovme si co je uchyl a zbytečně nerozšiřujme jejich vliv. Hlavně je nedávejme za příklad. Malé dítě by si mohlo myslet, že dva tátové v ložnici, nebo dvě mámy tamtéž je společenská norma. Fůj, to je hnusné. Jsem rád, že se teprve nenarodím. Ta představa co by mne všechno mohlo potkat mne opravdu děsí.
J24a42r49o88m48í89r 61D48a80n60ě70k
A vás si rodiče brali do ložnice na noc? Se nedivím, že máte děsy.
A87l61e76n89a 48O14u11z66k33á
Faktem je, že terčem posměchu se dítě stává z mnoha důvodů - ať je to jiná národnost rodičů nebo třeba nemajetnost, nemoc či jakékoli jiné omezení. Dva tatínci (ev. dvě maminky) nám dneska přijdou divné, ale co nám divné nepřijde? Doba se tak divně a dramaticky mění, že se může stát, že zrovna tenhle pojem bude za chvíli běžný... vždyť jak je to dlouho, co se mohlo na veřejnosti promluvit o své sexualitě otevřeně? A ač mi to zrovna dvakrát pod nosem nevoní, přiklonila bych se pouze k jedinému: aby dítku byla vysvětlena pravda.Děti totiž pravdu přijímají velice snadno - snáz, než my dospělí, často dramatici. Děti totiž svou pravdu znají, jen dospělí maskují. A pak už je fuk, jestli to jsou dvě mámy nebo dva tátové - pokud je dítě milované a má bezpečný domov - pak není co řešit.... ( teď jsem zvědavá, kolika kameny dostanu do hlavy :))))
M86i73c75h28a54l 49K15r13e34j43č78í
"Chtějí se české děti narodit?"
Stejná logika. Dítě bohužel o ničem nerozhoduje.
R24a98d19e50k 46J40a59r23o79š
Já jsem jedno takové enfant terrible. A odpovědně mohu říci, že bych adaptován gayi být nechtěl
J79a41r97o84m14í13r 29D51a34n59ě65k
já myslím, že vás adaptovat nikdo nechce.
E78l23i72š96k21a 42K32u49č42e10r76o32v54á
tipuju, že horší než moji rodiče by nebyli, takže: v klidu.
F72r52a10n87t81i16š63e25k 26K88š35í88r
Domnívám se, že stát by do adopce neměl zasahovat. Tedy mělo by to být jen záležitostí toho kdo chce dítě k adopci dát, komu ho dá.
P87a71v24e34l 96H80o52r67á63k
No to sice ano, ale máte asi namysli rodiče a tady se jedná o případy, kdy děti už rodiče z nějakých důvodů nemají. A úřednici bych už taková práva nedával.
- Počet článků 16
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 7141x


















