Covid-19 jako biologická zbraň, další důkazy záměrného šíření

Použití biologické zbraně má dvě fáze. První je příprava v laboratoři, která je utajená, a druhá je šíření, které už nelze utajit, pokud má být zbraň úspěšná. A právě podle toho lze poznat, že se jedná o biologickou zbraň, 

, či dokonce válku.

  Pokud by se  šíření nechalo na přírodě, trvalo by to velmi dlouho. Reprodukční číslo R nám udává, kolikrát se zvyšuje počet nově nakažených za 5 dní. Když je R = 1,5 , což je obvyklé, pak to znamená, že z jednoho nakaženého vznikne za 50 dní 58 nově nakažených denně, a to je na pandemii trochu málo.  Navíc by se dalo zjistit, kde je ohnisko nákazy a to pak izolovat a uzavřít do karantény
  Tedy je asi vhodné, použít vironosičeče, kteří infekci rozšíří a urychlí, aby nešla zastavit a  brzy se  poznalo, zda bude nově vyvinutá varianta úspěšná, a potom také jak je patogenní.

  Nyní popíšeme konkrétní případ. V lednu 2021 se objevila v Anglii nová subvarianta Delty AY.4.2. Postupně se rozšířila do 46 zemí včetně ČR, ale jen v Anglii se šířila exponenciálně.
  Následuje tabulka, která ukazuje podíl varianty AY.4.2 z celkového počtu sekvenovaných vzorků v zemích, kde se tato varianta šířila,  podle (1).

ZeměZemě
%%
4,3Portugalsko0,4
Polsko1,35Belgie0,32
Dánsko0,93Nizozemí0,3
Bulharsko0,93Rumunsko0,3
Španělsko0,4Francie0,25

  Polsko udává 1,35 %, odtud ovšem mnoho mladých lidí jezdí pracovat do Británie, takže tu infekci mohou do Polska nechtěně přivážet. Ostatní napadené země mají už pod 1 %. Z toho pak lze usoudit, že šíření této varianty bylo v Británii záměrné, zatímco v ostatních zemích je přirozené.

  Další graf podle (3) také ukazuje, jak se šířila varianta AY.4.2 v Británii a v sousedních zemích. Jsou tam jiná procenta, než je uvedeno výše, kde jsou celkové podíly, kdežto zde jsou podíly týdenní. 
  A tak v Británii narostl tento podíl až na 14 %, kdežto v ostatních zemích jen na 4,9 % v Dánsku a 4,6 v Polsku. V ostatních zemích je to ještě méně.
 

  Ale to není vše. Následuje graf celosvětového šíření AY.4.2, na kterém má Británie největší podíl. A na něm je vidět zlom od 14.12.2021, který znamená, že tato varianta v Británii asi končí. Je tam sice poznámka, že je to z důvodu zpoždění dat, ale jiné zdroje uvádějí totéž.

  A proč tak najednou?  To lze  vysvětlit následujícím grafem, který ukazuje, jak se ve světě šíří varianta Omikron. O dva týdny dříve,  29. 11. 2021 měl už Omikron  85,5 % v JAR, 4,24 % v Rakousku, 0,84% v Nizozemí, 0,75 % v Indii, 0,49% v Kanadě, a 0,17 % v Británii…(2) 

Takže vironosiči v Anglii mohli dostat avízo, že s šířením AY.4.2 mohou skončit, protože nová jihoafrická varianta je lepší a brzy bude i v Anglii.

  Základní vlastností každé zbraně je to, že se dá cíleně na někoho zamířit, koho poškodí, zraní, zabije, zneschopní,  a přitom nepoškodí toho, kdo ji použil, pokud vynecháme teroristy.
   A tato zbraň  je  cíleně zaměřená. Podívejme se na země původu nejhorších variant covid-19:
Alfa – jihovýchodní Anglie, 59 % křesťanů
 Beta –  JAR, 80 % křesťanů
 Gama – P1, Maunas, Brazílie, 90 % křesťanů
 Delta – Indie, varianta vznikla rekombinací Alfy  a indické B.1.617
Epsilon – USA,  79  % křesťanů
Lambda – Argentina, 77 % křesťanů,  Peru, 87 %
Mí – Kolumbie -  92  %
Omicron,  Botswana, 72  %
To nemůže být náhoda, ale záměrné šíření covidu, protože  křesťanů  je na světě jen 31%.
Prameny:
(1) outbreak.info 
(2) Úmrtí na koronavirus (COVID-19) - Statistiky a výzkum - Náš svět v datech (ourworldindata.org)

(3) AY.4.2 - United Kingdom - covSPECTRUM (cov-spectrum.org)

 

Autor: Pavel Dudr | čtvrtek 23.12.2021 11:48 | karma článku: 0 | přečteno: 66x