Covid-19, genocidium v přímém přenosu?

  Dnes ukážeme grafy, ze kterých je zřejmé, že velmi tvrdá slova prof. J. Flegra jsou pravdivá a lze je doložit. Pomocí statistických údajů porovnáme řešení pandemie v Česku s Indií a Británií.

  Nejdříve budeme citovat prof. Flegra :
„Skupina osob na ministerstvu zdravotnictví se prakticky bez jakékoli odborné či společenské diskuse, a možná i za zády naší politické reprezentace, už loni na jaře rozhodla, že dosáhneme kolektivní imunity tím, že se promoříme. Tuto amorální strategii předpokládající smrt 50-100 tisíce osob, vesměs seniorů, sleduje od konce jara až do současnosti, i když ostatní státy, co s ní krátkodobě koketovaly, od ní už dávno upustily. Strategie je to nejen hluboce amorální a nelidská, ale i ekonomicky nevýhodná, neboť předpokládá prakticky trvalé 2-3 leté balancování na hraně kolapsu nemocnic za podmínek více či méně přísného, občas uvolňovaného lockdownu. Postupně se navíc ukázalo, že nevede k cíli – promořováním, nebo jak tomu eufemisticky říkají "snižováním vnímavosti populace vůči onemocnění COVID-19 pomocí přirozená imunizace", se kolektivní imunity nedosáhne – vzniká tak jen neúplná a často jen dočasná imunita, kterou snadno prolomí nové mutanty. Domnívám se, že těch několik promořovačů nám způsobilo větší ekonomické a lidské ztráty, než kdokoli v celých dlouhých dějinách českého a moravského národa.“(1)
  Nejdříve ukážeme, jaký výsledek mělo sabotování dovozu účinných léků, které se používají v mnoha zemích a také v Indii, kde druhá vlna vůbec nenastala, počty úmrtí tam klesají už od poloviny září 2020 a pandemie postupně mizí. Kromě roušek tam rozdávali  lidem balíčky s vitamíny (D, C, Zn atp.) a zároveň tam mají svůj lék Itolizumab, který je původem kubánský (2).
  Následuje graf denních počtů úmrtí v souvislosti s covidem v Indii a v Česku. Graf je v absolutních hodnotách, o to je však nepoměr a úspěch Indie více zarážející.(3)  Zatímco v září 2020 tam umíralo s covidem asi 1200 lidí denně,  nyní už jen 100, kdežto u nás 200. Jistěže v Indii se testování na covid týká jen bohatých čtvrtí ve velkoměstech, ale jde o ten postoj k řešení problému a potom o výsledek.
 

  Další graf ukazuje, jak probíhá očkování proti covidu ve Velké Británii, Česku a Indii v přepočtu na milión obyvatel (4). V Británii se očkuje asi 6 x víc než u nás, zatímco v Indii začali o něco později, ale jim to nevadí.
 

 

  Poslední graf ukazuje výsledek veškerého snažení, denní počty úmrtí v souvislosti s covidem přepočtené na milión obyvatel ve zmíněných třech zemí v době od 11.3.2020 do 6.3.2021.

Někteří odborníci k tomu poklesu v Indii ovšem říkají, že to může také souviset  s koncem období dešťů, takže se tam epidemie letos může opakovat. 

 
Prameny :
(1) https://www.facebook.com/prof.jaroslav.flegr/posts/3782556875198144?notif_id=1614823737409204¬if_t=page_followed_contents_awareness&ref=notif 
(2) https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3139271-v-indii-schvalili-puvodne-kubansky-lek-na-koronavirus-uspel-v-klinicke-studii(3) https://ourworldindata.org/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-22..latest&country=IND~CZE®ion=World&deathsMetric=true&interval=smoothed&hideControls=true&smoothing=7&pickerMetric=total_cases&pickerSort=desc(4) https://ourworldindata.org/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-22..latest&country=IND~CZE~GBR®ion=World&vaccinationsMetric=true&interval=smoothed&hideControls=true&perCapita=true&smoothing=7&pickerMetric=total_cases&pickerSort=desc 

Autor: Pavel Dudr | úterý 16.3.2021 16:03 | karma článku: 0 | přečteno: 22x