Americký vědec zná původce Omikronu - jihoafrická laboratoř

  Čínští vědci tvrdí, že varianta Omikron vznikla tak, že virus přeskočil z lidí na myši v květnu 2020, pobýval u nich jeden rok a půl, za tu dobu nasbíral asi 45 mutací, a v listopadu 2021 skočil opět na lidi (1).

 Jiní vědci říkají, že k této studii nemají námitky, pokud ovšem ty myši byly laboratorní a  humanizované, protože na myši domácí se předchozí varianty koronaviru nechytaly (4). A korunu tomu nasadil Dr. Steven Quay, když řekl, že ta laboratoř je v Jihoafrické republice.  Faktem také je, že v dubnu 2021 publikovala laboratoř v jihoafrickém Durbanu studii (3), Ze které je jasné, že se tamní vědci  genetickou modifikaci viru SARS-CoV-2 zabývali.

  Zde (3) je článek    Špičkový lékař tvrdí, že Omicron byl vytvořen v jihoafrické laboratoři: "je to výsledek výzkumu "zisk funkce“.

 Článek je o rozhovoru, ve kterém hovoří  Dr. Steven Quay a redaktor Watters :
„ Watters se zeptal Dr. Quaye na Omikron a možnost, že jeho původ je spojen s jednou nebo více laboratořemi v Jižní Africe.
   "Výzkum to naznačuje, důkazy naznačují, že prováděli experimenty na myších v laboratoři v Jižní Africe," řekl Watters. Pokračoval: "Nevíme, která laboratoř," a zeptal se: "Víme, která laboratoř?"
  Dr. Quay odpověděl: "Ach, my ano," řekl a dodal: "Ve skutečnosti tam existuje několik laboratoří, ale nemáme tuto informaci potvrzenou."
 "Snažili se dělat experimenty, aby se dostali před virus - aby zjistili, že vakcína by mu pomohla - nebo -  by unikl, protože to je to, co viry dělají," vysvětlil Watters svým divákům. "Byl by to výzkum 'zisku funkce' v jihoafrické laboratoři?" zeptal se.
    Dr. Quay odpověděl: "Ano, je to v podstatě 'zisk funkce'" Vysvětlil: "Pokud se snažíte naučit virus, jak se dostat kolem lidských protilátek, získává funkci, aby se vyhnul lidským protilátkám. Pěstováním u myší získává schopnost růst. Ano, takže obojí se kvalifikuje jako 'zisk funkce'."
  Do tohoto článku je vloženo video, ve kterém jiný vědec, Dr. John Campbell, britský lékař v důchodu, popisuje zvláštnosti Omikronu, že nepochází z žádné z variant Alfa, Beta Gama Delta, že jeho množství mutací odporuje přirozenému vývoji a že souhlasí s tím, že mohl vzniknout v myších.
  Asi se těchto vědců zeptáme, zda podobné laboratoře nemají náhodou v Kolumbii – varianta Mí, Peru -Lambda, v Brazílii – Gama, Zeta, v Indii – Delta, Kappa, a na Filipínách  - Theta,  viz následující obrázek. Na něm jsou červeně varianty obav VOC a žlutě varianty zájmu VOI. Tomu také odpovídají počty úmrtí na covid-19 : USA – 867.000, Brazílie – 625.000, Peru – 203.000, atd.
   A proč jako naschvál jsou to všechno křesťanské země, jedna hinduistická, ale žádná muslimská. Naši vědci nám na tuto otázku neodpověděli, už jsme se ptali.

 

Prameny:

(1) Evidence for a mouse origin of the SARS-CoV-2 Omicron variant - ScienceDirect(2) Únik SARS-CoV-2 501Y. V2 z neutralizace rekonvalescentním plazmatickým | Příroda (nature.com)(3) Top Doctor Claims Omicron Was Created in S. African Lab: ”It Effectively Is ‘Gain of Function’ Research” | CauseACTION Clarion(4) Omicron might have come from a mouse, but what kind of mouse? (medicalxpress.com)

 

Autor: Pavel Dudr | sobota 5.2.2022 10:02 | karma článku: 0 | přečteno: 43x