ORLI ZNOJMO - HK Acroni Jesenice 4:1 (27.1.2012) - foto

Branky a nahrávky: 24. Šeda (Podešva, Štach), 43. Staněk (Danton), 50. Havlík (Pucher, Podešva), 59. Lattner (Hájek, Trojan) - 30. Pusa (Ankerst). Rozhodčí: Gebei, Jelinek - Nagy, Nemeth. Vyloučení: 8:8, navíc Danton (ZNO) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 2061. Střely na branku: 31:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1. ORLI ZNOJMO: Kacetl - Stehlík, Hranáč, Pláněk, Štach, Bořuta, Škadra, Hájek, Sova - Danton, Haman, Staněk - Podešva, Šeda, Havlík - Beroun, Pucher, Kanko - Trojan, Bartoš, Lattner. HK Acroni Jesenice: Fikrt - Pretnar, Magovac, Grahut, Erman, Tošič, Rakovič, Berlisk - Židan, Hafner, Manfreda - Pusa, Ankerst, Bendik - Kuralt, Dolinšek, Berčič - Brus, Zajšek, Sodja. Martin Stloukal (Znojmo): Byl to těžký zápas, ale to jsme očekávali. Ve středním pásmu nám soupeř vůbec nedával prostor a držel si své posty. V zápase jsme si i vyzkoušeli, že funguje naše strategie, ale k vítězství potřebujeme také štěstí. V první třetině jsme měli dvě velké šance, ale nedali jsme žádnou branku. Dejan Varl (Jesenice): První dvě třetiny jsme hráli dobře, ale v té poslední jsme vyrobili příliš mnoho chyb, které nás stály lepší výsledek. Zbývá několik zápasů, chceme sezónu dohrát důstojně a profesionálně se připravit na každý zápas.

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Libor Duchoň | neděle 29.1.2012 9:25 | karma článku: 7,25 | přečteno: 624x