ORLI ZNOJMO - EHC LIWEST Black Wings Linz 4:2 - foto

Branky a nahrávky: 6. Jarůšek (Komínek, Hranáč), 12. Haman (Havlík, Podešva), 41. Bořuta (Pucher, Staněk), 60. Havlík (Staněk, Podešva) - 40. Murphy (Ouellette, Baumgartner), 50. Irmen (Hisey). Rozhodčí: Falkner, Kincses - Hütter, Smeibidlo. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. Diváci: 2395. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2. ORLI ZNOJMO: Kacetl - Bořuta, Stehlík, Pláněk, Štach, Hájek, Hranáč, Vosátko - Staněk, Pucher, Lattner - Podešva, Haman, Havlík - Jarůšek, Bartoš, Komínek - Trojan, Říha, Kanko.EHC LIWEST Black Wings Linz: Westlund - Veideman, Murphy, Macdonald, Kurtz, Lukas, Mayr, Scholz, Mitterdorfer - Baumgartner, Ouellette, Leahy - Keller, Hisey, Irmen - Grabher Meier, Oberkofler, Mairitisch - Lebler M., Lukas, Lebler B. Martin Stloukal (Znojmo): Hráli jsme dobře první a třetí třetinu. Ty jsme odehráli disciplinovaně a tak, jak jsme se domluvili před zápasem. Ve druhé třetině jsme trochu vypadli z role, čtyři vyloučení proti tak kvalitnímu soupeři jako je Linec, to zákonitě musíte dostat gól. Proti takovým soupeřům se nám samozřejmě hraje lépe, poněvadž sem jezdí hrát hokej a nejedou se sem „řezat“ a to je výhoda.   1 EHC Liwest Black Wings Linz    28 +31 452 EC Red Bull Salzburg                28 +20 403 KHL Medvescak Zagreb            28 +25 364 HDD TILIA Olimpija Ljubljana    29 +5   335 EC-KAC                                     27 +9 326 SAPA Fehervar AV19                 28 +7 317 UPC Vienna Capitals                 29 -12 288 EC REKORD-Fenster VSV           28   0 269 Moser Medical Graz 99ers         28 -19 2310 HC Orli Znojmo                        27 -25 2311 HK Acroni Jesenice                  28 -41 19
Autor: Libor Duchoň | pondělí 12.12.2011 23:24 | karma článku: 6,42 | přečteno: 588x