ORLI ZNOJMO - EC REKORD-Fenster VSV 3:2

Branky a nahrávky: 20. Kanko (Škadra, Šeda), 41. Podešva (Pucher, Štach), 49. Bořuta (Stehlík, Haman) - 31. Shearer (Craig, Razingar), 60. Peintner (Mitchell). Rozhodčí: Kincses, Trilar - Hribar, Nemeth. Vyloučení: 8:9, navíc Weller (VIL) 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 2 654. Střely na branku: 40:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2. ORLI ZNOJMO: Čiliak – Stehlík, Hranáč, Pláněk, Štach, Bořuta, Škadra, Hájek, Sova – Danton, Haman, Staněk – Podešva, Pucher, Havlík – Beroun, Šeda, Kanko – Komínek, Bartoš, Lattner. EC REKORD-Fenster VSV: Starkbaum – Kuznik, Unterluggauer, Bacher, Mitchell, Wiedergut, Altmann, Köfeler – Pewal, Kaspitz, Toporowski –Peintner, Damon, Weller – Razingar, Shearer, Craig – Petrik N., Toff, Petrik B. Martin Stloukal (Znojmo): Jsme za vítězství moc rádi, dva body jsme po prohře v Jesenici potřebovali. Většinu zápasu jsme byli lepším týmem, Villach nás přehrával asi jen sedm minut ve druhé třetině, z čehož vytěžil gól a nějaký tlak, kterému jsme odolali. Musíme teď čekat na úterní zápasy. Asi všichni budeme sledovat, jak bude hrát Villach, Graz a Vídeň, věřím však, že postoupíme. Mike Stewart (Villach): Podali jsme dnes dobrý výkon, tvrdě bojovali, ale vracíme se zpátky do Villachu bez bodu. Každý věděl, že dnes to je utkání, ve kterém musíme získat body, takže teď je to pro nás hodně těžké a dost to mrzí. Musíme se nyní připravit na úterní zápas.

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Libor Duchoň | úterý 14.2.2012 19:37 | karma článku: 7,28 | přečteno: 658x