Jde o životy lidí, nebo o další diktát EU??
Čtu to opakovaně stále znovu - od ledna mám mít v autě bezpečnostní vestu odpovídající požadavku EU, jinak jsem asi zločinec, budu pokutována a zřejmě pranýřována. Omluva - to byl středověk, dnes mi přijde určitě jen doporučený dopis s barevným pruhem a složenkou v odpovídající výši. A nesmějte se mi - pokud ve svém autě máte vestičku, která je sice označena normou EN 20471, ale nemá identifikační číslo "notifikované osoby", nové normě váš bezpečnostní motoristický obleček jednoduše neodpovídá a vystavujete se pranýři stejně, jako já. Že je plně funkční? A koho to zajímá?
Že je funkční i váš sex doma? A splňuje parametry EU, máte certifikovanou postel, aktivitu a manželku (případně manžela, registrovanou partnerku a nebo registrovaného partnera, druha či družku a kozy u nás do ložnice nemají zatím přístup, tak ty nebudeme řešit, že)?
Rozumíme meritu věci - bezpečnostní materiály, které jsou ještě bezpečnostnější a ochrání mě, až budu někoho shánět, aby mi poradil, proč "to nejede" - tedy kvalita, certifikované oprávněné osoby, stanovené šíře pruhů.. Jak jinak, když jsme v Evropské unii?
Počtěte si:
http://www.novinky.cz/domaci/402976-motoriste-musi-menit-reflexni-vesty.html
Fajn, milá Evropská unie - opatříme si obleček do auta, což bude bezvadný kšeft pro některé jedince, zrada pro jiné (co kšeftovali s vestičkami doposud - ale většina jich je jako měňavky a netřeba mít o ně obavy) a vyhodíme peníze do kanálu. A milá Evropská unie, co řídíš naše kroky jako starší bratr nesvéprávné sestry s downovým syndromem - co bude dál? Je v plánu nám třeba monitorovat pracovní dobu? Či stanovit parametry zdravého sexuálního života? Stanovit v naší společnosti povinné rozdělení obyvatelstva do nějakých tříd (či kast)? Jak budeme dále měnit a ohýbat platnou legislativu, aby se ti to zalíbilo?
Velice se těším, milá Evropská unie, až za nás začneš dělat i účetnictví, protože stejně již budeš brzy mít o nás veškeré informace, které se vůbec dají zjistit. Tak proč bychom je ještě pro tebe, v době počítačů, měli zpracovávat a třídit my, co myslíš? Ty to zvládneš.. a uděláš si i to účetnictví za nás za všechny už sama. Nebo jsi to již zvládla a jen nás zkoušíš..?
A my si zatím užijeme poslední dny nekontrolovaných a neřízených sexuálních aktivit. Protože, až se milá Evropská unie, začneš angažovat i v našich ložnicích svými duchaplnými předpisy a ochranitelskými nařízeními - tak já zřejmě odejdu do důchodu na Sibiř, ještě jedno z mála míst s nezničenou přírodou, čímž potěším zdejší rusofoby a další, co by potřebovali minimálně sociální příspěvek na plíny, aby současnou dobu ustáli bez pohromy a dali i ty tvé nové, kvalitní a certifikované vestičky s proužky ve správném rozměru.
Dagmar Drobná Kubalík
Pravda a láska nějak uklouzly..
Prý vítězí.. Ale i tak mám ze všeho mrazení, že nás ty proklamace slabomyslných dovedly tak akorát do zadele.. Vážení - přiznejme si už konečně, že jsme si jen hloupě naběhli...
Dagmar Drobná Kubalík
V zrcátku
Zaspala jsem. Otevřu oči a ty nikde.....................................................................................!!
Dagmar Drobná Kubalík
Někdy stačí lidem naslouchat, abychom pochopili, jaká je Pravda...
Rusové války nezačínají, Rusové války končí.. řekl jen tak mezi řečí a já se jen zvědavě ohlédla, abych viděla, kdo to promluvil..
Dagmar Drobná Kubalík
Nechci, aby mé děti někdo jednou učil, že "ježíšek" je sprosté slovo...
Když někdo řekne např. o panu prezidentovi, či o komkoliv jiném, že je "populista" - co tím ve skutečnosti míní?
Dagmar Drobná Kubalík
Můj dárek pro Merkelbabu..
Dámy mají dostávat dárky, nemyslíte? Všechny dámy, bez rozdílu. Jaký dárek ale pro paní Angelu? Jeden jsem přeci jenom našla.. Tak ať se jí líbí..
| Další články autora |
Galerie: Tramvaje ze Škody míří do Itálie i Německa. Takhle vypadají české vozy pro Evropu
Většina Čechů zná tramvaje Škoda především z pražských ulic nebo z dalších krajských měst. Jen...
O solitérech v Praze. Některé stavby jsou jako pěst na oko. Třeba panelák v Braníku
Kdo viděl film Tam na konečné z roku 1957, pravděpodobně ho zaujalo nejen zpracování v duchu...
Záhadné schody v Kunratickém lese mají vysvětlení. Sloužily při šlechtických honech
V srdci Kunratického lesa chátrají podivuhodné schody, které vedou „odnikud nikam“. Před bezmála...
Provoz metra na části linky C přerušen. Na Hlavním nádraží zemřel člověk pod soupravou
Provoz metra na lince C je v pondělí dopoledne přerušen mezi stanicemi Florenc a Pražského...
Kam v březnu v Praze zdarma? 7 tipů od poslechovky po pochod ve Stromovce
Vybrali jsme sedm pražských akcí zdarma – koncerty, festival, výstavy i přednášky, které můžete...
Lezce ve štolách na Kutnohorsku zradily svítilny, zachránili je hasiči
Hasiči dnes ve Vlastějovicích na Kutnohorsku zachraňovali čtyři lezce, kteří se dostali do problémů...
Blanenská galerie vystavuje tvorbu výtvarnic, které překročily osmdesátku
Tvorbu výtvarnic, které překročily osmdesátku, představuje ode dneška Galerie města Blanska....
Policisté našli 57letou ženu z Kolína, kterou pohřešovala její dcera
Policisté vypátrali sedmapadesátiletou ženu z Kolína, kterou pohřešovala její dcera. Naposledy ji...
Na Sněžce zavlály tibetské vlajky, akce přilákala desítky lidí
Dnešní akce Tibetská vlajka na střeše republiky se zúčastnily desítky lidí. Výstup s tibetskou...

SPECIALISTA LOGISTIKY - JUNIOR (40-50.000 Kč)
Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat:
40 000 - 50 000 Kč



















